Техніка безпеки перебування на блозі

 

Шановний незнаю хто, я не несу відповідальності за ваш емоційний стан після прочитання моїх блогів. Я тут пишу про програмування, критикую інших, ображаю людей, пишу матюки але рідко. Я такий який є, і якщо вам дуже важливо не напоротися на порцію лайна яке я тут частенько виливаю – закрийте вкладку з блогом у своєму браузері і йдіть подалі звідси.

Шукаєш приємні блоги?

Тут немає нічого приємного, ти можеш валити нафіг звідси в гугл і пошукати по запитам: приємні блоги, блоги хороших хлопців, блоги крутих пацанів, або блог про життя і хуйню всяку і т.д.

 

  2 Responses to “Техніка безпеки перебування на блозі”

  1. “ЛЮДЯМ З ВИСОКИМ РІВНЕМ МОРАЛЬНОСТІ НЕБЕЗПЕЧНО ТУТ ЗНАХОДИТИСЯ!!!” – не вражає ця стаття, а ні блог взагалі. Якісь у вас дурні домисли :)
    Коротко про себе. В мене рівень моральності не дуже великий, але на вигляд чемний і матюкаюся в голос дуже рідко (менше одного разу на рік).

  2. читати перший абзац!

  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>