Бер 05 2013
 

Хочу розказати про свою роботу. Вже 6 місяців як я поповнив ряди офісного планктону, тепер я щодня споживаю халявну каву з автомату і печеньки. Печеньки дешеві але усвідомлюючи їхню халявність хочеться жерти їх щоб задовільнити свій ментальний потяг до халяви як справжнього українця.

Моя фірма окрім заробітньої плати наймає 2-ох викладачів щоб вчити нас англійської, а також фірма виділяє мені гроші на місячний абонемент в тренажерний зал. Не робота а казка. Інколи помічаю за собою дивну річ, приходжу на роботу і хочеться працювати. Я сам себе вважав халявщиком хоча зараз сумніваюся в цьому.

Рівень

Доводилося працювати з інтернет магазинами де щодня замовлень на кілька тисяч доларів. Я працюю в аутсортингу і усі клієнти з США. Один раз я по неуважності скинув налаштування платіжних методів на робочому сайті, через що сайт не міг приймати замовлення. На диво мені за це нічого не було, лише зауваження щоб був уважним.

Сиджу на супорті а хочеться в розробку

Працюю на екстренному супорті сайтів на Magento. В екстренному режимі фіксю баги і фірма отримує за це бабки. Година моєї роботи коштує 90 доларів, я маю на увазі що фірма бере стільки а не я отримую. Сьогодні і вчора я займався сайтом на якому набрав 11 годин роботи, тепер клієнт заплатить ~1000 доларів. Години ставлю сам, скільки поставлю стільки і будуть платити.

Репутація вище всього

Мені подобається політика нашої фірми. Коли ми не встигаємо надати послугу клієнту в обіцяний термін – ми надаємо її безкоштовно. Я був здивований коли перший раз про це взнав, таке можливе лише в США)

Ряди поповнюють молоді

Майже щодня хтось сидить на співбесіді, навіть сьогодні були. В лютому місяці взяли 2-ох новеньких, тепер мені доводиться одного вчити.

Коло тероріта, бумбуру бум бум, буруру, бум бурубум бум, буруру

  5 Responses to “Magento-developer: про роботу”

  1. не погано, особливо ціна ) Шкода що не всі потрапляють в руки

  2. Ей пиши щось))

    • Я вже кілька разів щось думав написати але все ніяк не наважуся. Щось не можу обрати тему)

  3. “Це не та сума, яку мені платять”. То розкажи скільки платять))

  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>