Лют 06 2013
 

Якщо ти не хочеш саморозвиватися, ми прийдемо до тебе і все одно саморозвинемо тебе. Саме так я розумію поведінку Адептів від саморозвитку під керівництвом Ореста Зуба, він же пророк і єдине джерело віри для своїх послідовників.
Мене завжди цікавило звідки в людини стільки зла береться в середині? Звідки така ненависть до оточуючих? Це ж за яких тупаків треба тримати своїх друзів щоб схиляти їх до подібних вчинків? partnerstvo

“Я помічник Ореста Зуба”

Це просто піздєц, це вища форма деградації і втрати самоповаги. Люди схаменіться, немає жодних експертів по саморозвитку, краще подумайте об’єктивно і подивіться на ситуацію з боку. Він полюбляє подорожувати, і йому банально потрібні гроші (він ж не може працювати на звичайній роботі бо немає можливості поєднувати це з подорожами). Орест – ти аферист тунеятець, досить будувати свої провальні піраміди, заводи стоять – йди на роботу! Ви просто для нього лише вівцеподібні істоти які є джерелом прибутку.  9 Responses to “Мене переслідують Адепти від “саморозвитку” або як не потрапити в секту (скріншот емейлу)”

 1. А шо за Орест такий? Мені це ім’я з матюком асоціується

 2. Зрозумів це той що з Пішковцієм бізнесмени :D

  • так) це той що з Пішковцієм. Це продовження їхньої старої схеми заробітку на довірливих людях.

 3. І де тільки такі ідіоти беруться…

 4. Ахаха, пиши ще. Чи ти вже теж став помічником?

 5. anonim скоріше за все сам Орест Зуб. Чому ти реагуєш на мої пости? Забий! Не звертай уваги!

 6. Це просто спосіб заробляти гроші.

  Семінари про подорожі, саморозвиток і т.д. Особливо порадував семінар “Як написати блог і монетизувати”.

  - показують яскравий приклад, як заробляти гроші з нічого, але якщо спочатку будуть якісь покупці, то згодом на таке просто жодний лох не купиться.

  Наприклад, про все це можна знайти інфу в інтернеті безкоштовно. Це все елементарні речі.

  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>