Січ 25 2013
 

Я хоч сам не  гоцул але відчуваю неабиякі емоції при прослуховуванні гуцульської музики. Як увімкну якусь доріжку і душа починає радіти та серце наповнюється народною душою.

Приїхавши в Київ починаєш гостріше відчувати усі національні проблеми і виникає якесь бажання пізнати культуру свого народу бо відчувається велика нестача цього у великому місті. Я сам з Тернопільщини і в дитинстві не раз бував на українських танцях, сільських празниках та інших урочистостях. Але тільки тепер, після 2 років у Києві я зрозумів важливість розуміння культури свого народу.

Сьогодні я переслухав багато троїстих пісень, а від деяких просто мурашки йшли по тілу. Декотрі пісні відверто смішні як ось це “Розкудряві Москалі” а деякі досить такі філософські наприклад як “Скрипка би не грала”.

В мене зараз відросли трохи коси і я хочу постригтися так щоб був оселедець. А ще мені вишивають руками сорочку, скоро вона буде готова. Незнаю чи буду я у ній ходити але скоріше всього що буду.

Скрипка би не грала, якби не той смичок, чоловік би жону не бив чоловік би жону не бив якби не язичок.


Ще одна народна  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>