Січ 18 2013
 

Так сталося в нашій країні і в наш час що людям сповідуючим тверезий спосіб життя потрібно частенько переживати незручні моменти коли тебе запитують: “а чево ты не пьеш?”, “а чого ти не п’єш”, “а може пиво?”, “а може вино?”, “давай за компанію”, “ти мене уважаєш?”.

Ви що думаєте що мене лякає втрата фізичного здоров’я від вживання алкоголю? Я і так втрачаю напевне більше здоров’я проводячи по 12 годин за комп’ютером, мене лякає втрата розуму.  Я не намагаюся вчити інших бо розумію що дорослим людям вже нічого не втовкмачиш. Горілка сильніша за людину, це я зрозумів кілька років тому.

Не варто боротися з алкоголізмом, це те саме що боротися з почуттям голоду або стримування від сексу коли біля тебе гола дівчина. Алкоголь виробляє психологічну залежність яка настільки сильна що стає вже як не залежність а нормальна потреба по дефолту.

Якщо вам пощастило зрозуміти що вживання алкоголю насправді ніяка не традиція і не обов’язок то бережіть це розуміння на протязі усього життя. Бажаю вам успіху і витримати усі випробування у цьому житті.

Пийте горілку та розслабляйтеся, не слухайте тих хто сповідує тверезість, все одно живемо один раз тож треба як слід відірватися у цьому житті. Горілка це не наркотик, це просто один із способів розслаблення, а ще якщо згадати ваше важке дитинство то ви і справді маєте право побухати у якості відплати за втрачене майбутнє.

Помстіться своїм батькам! Для чого вони вас народили? Щоб ви мучилися? Пий бо живеш один раз, коли пяний то і справді легше говорити з дівчатами. Легше знайомитися з дівчатами, легше вставити свій член під час першого сексу з нею.  Пий щоб стало весело, ті хто не п’ють будуть ходити з тупими пиками все життя а ти будеш по справжньому торчати і відриватися.

Коли я не пив у мене не було друзів. Тепер вони є. Насправді горілка зближує людей та робить їх друзями. Тепер вони до мене телефонують кожного четверга щоб домовитися про вечір у п’ятницю. Ми гарно проводимо час, мені так весело. Коли тверезий то мені не дуже весело, я так чекаю на п’ятницю щоб розслабитися. Я давно не трахався, мені хочеться розслабитися.

Мене на роботі лошать. Не піднімають зарплату і не дають розвиватися. Вони у всьому винні, поганці такі. Але що я їм зроблю? Я ж сором’язливий лох який відкриває пащеку лише коли кричить на свою матір. Краще вип’ю щоб заспокоїтися, вони ж нерозуміють моїх проблем а ще й до того мені соромно про це признаватися.  Добре що є горілка бо життя виявилося не таким приємним як би мені хотілося. Чому люди не такі як я? Чому у них стільки недоліків? Приходиться миритися з цим хоча це важко, добре що в п’ятницю знову підемо в “Три дубки”.

Ми не бухаємо, ми просто ходимо в кафе посидіти з друзями. Але треба випити що не соромно було перед іншими в кафе. Вони ж дивляться!!! Що ми будемо як лохи просто спілкуватися?

Горілка не шкодить здоров’ю. Це все заздрість говорить в людях, у них просто нема нармальної кампанії щоб випити от вони і виправдовуються. Як добре що в мене є друзі)))

Краще бути баптистом ніж таким як на відео!

  63 Responses to “Про алкоголь”

 1. Оце нормальний пост :) Кому треба, той сам зрозуміє.
  Тільки от мене знову непокоїть така штука, що має місце асоціація алкоголь = горілка (у великих дозах при чому).

  • А що в мене є ненормальні пости?)

   • Я не про твої ненормальні пости. Просто зараз критикувати алкоголь стало модно. Всі такі правильні, що аж страшно жити.
    Ясно, що не бухати – то правильно. Але я вже починаю навіть ображатися, коли мене ставлять у один ранг з затятими наркоманами, бо я, бачите, з друзями пиво випив. А мав пити мінералку (яка не факт що не шкідлива), і читати якусь “Вартову Башту” паралельно.
    Ой, забув. Віруючим бути теж не модно. Зараз треба бути атеїстом – це труЪ

    • я не помічаю цих тенденцій про які ти кажеш

     • Почитай всі ці антиалкогольні пости: всюди фігурує “бухати”, напиватися, тощо. Я за всі свята тричі пив пиво, один раз випив 50 грам горілки за величезним столом. Все, тепер я виявляється алкоголік, пропаща людина і це просто випадково, що я стримався і не напився до устрачки, не трощив вітрини, нападав на людей. Втім, це ще питання часу.
      Отаке відношення у новомодних пропагандистів тверезого способу життя.
      Тим не менш, я до людей, що не вживають алкоголю, ставлюся нормально. І нормально з ними спілкуюся: іноді п”ємо разом чай, а іноді я пиво, а хтось квас. Ніяких конфліктів чи взаємообраз. Це нормальні дружні стосунки.
      А інтернет – це така штука, де всім хочеться вчити інших жити, критикувати і ставити штампи.

   • —-А що в мене є ненормальні пости?)—–
    Більшість твоїх постів ненормальні, як і ти сам. Тобі потрібна допомога у розладі психіки.

    • Що ти конкретно маєш на увазі? У чому ненормальність?

     • Ненормальність у тому що ти чіпляєшся до людей, сереш в іх і свій блог під чужими нікнеймами і взагалі якась зазнайкуватість.

    • Ну чим я тобі особисто невгодив? Я твого сала не їв і не планую.

    • Виродок! Відповідай на запитання! Сховався за ніком анонім наче підлий сучий син.

     • Він напевне розладжує психіку від запитань :)

     • Ти вважаєш що коли лаєшся то це тебе робить мудрим і ти показуєш себе з кращої сторони?

     • Кому показую? Ти що дибіл? Та мені похуй на тих людей які мені навішали ярликів незнаючи мене. Тарас перший мене образив хоча цього не визнав, а той патлатий подоружвальник Орест він взагалі космічний тип із категорії космонавта Черновецького. Він мені писав що допоможе мені впоратися з моїми проблемами якщо я сам цього захочу. Він уявив себе якимось месією який одразу у мене викликає ассоціації із Сандеєм Аделаджою.
      п.с. я знав що ти відповіш після того як я напишу на тебе погані слова, іншого способу викликати твою відповідь небуло.

     • Анонім! Мені не 15 років і не 25, більше. Я вже свою мудрість доказав кому потрібно, розумієш? У мене є кохана дружина яка мене любить (так я одружився 2 місяці тому), у мене є сім’я, у мене є 2 хоббі це спорт і програмування, а також у мене є робота яка мені також подобається. Мені похуй на критику якихось упереджених типів які вважають себе директорами блогосфери і поводять себе наче зарозумілі виродки.

     • —упереджених типів які вважають себе директорами блогосфери і поводять себе наче зарозумілі виродки—
      Розсмішив. А хто це такі в твому розумінні? Вітаю іх сім’єю. По дописах в блозі здається, що ти або підліток або студент молодших курсів, який озлоблений на всіх і вся і страждає одинокістю хронічно, від чого і впадає у обсирання людей і віртуальні хованки і бірюлькі.

 2. Слухай Вова, твої пости надихають мене писати в блог! Це якась магія чорт забирай! Ти чарівник! Я вже не перший раз розродився на пост після прочитання твого нового посту.

 3. Я не п”ю, але далеко не через те, що це шкідливо.
  Знаю навіть МС, які п”ють, і абсолютно нормально виступають на змаганнях.

  • А чому? У вас немає друзів? Немає грошей? Здоровля не дозволяє? Чи може релігійний? Я підозрюю що з вами щось не те, не може ж людина не вживати і при цьому бути нормальною.

   • Ну така філософія – здоровий спосіб життя) Ось і все. Тут складно щось пояснити)

    • Хотів сказати, що заради спорту, але ж знаю людей, які і п”ють, і курять, і результати в них ЗНАЧНО ВИЩІ.

     • А чому у вас такі великі тізери на пернсональному блозі? Ви що думаєте що хтось сліпий? А деж сапа яку ви так радили?) Вибачте за критику але під тізери потрібно розважальну тематику а осбистий блог якось не надто гармонійно зливається з тізерами. Це тільки такий троль як я може таке собі дозволити але я і то не поставив сюди тізери))

     • Ну сапа само-собою, а тізери само-собою.
      Якщо тобі вони не подобаються, то не заходь)
      Клікають на них на будь-якому сайті, не завжди розважальному.

   • Виглядає на те, що людина не може вживати і бути нормальною. Тобто якщо п”є, то відрами і відразу у якийсь смітник спати.

    • Ну то яку позицію ти займаєш? Треба пити в міру? А ти сам віриш в цю міру? Я збираю кожен місяць такі ярлики які ти вже вішав навіь у цих коментарях! Ти не оригінальний був в тому що написав про ассоціацію із свідками Єгови чи баптистами, спробуй відмовитися кілька разів за столом від випивки і напиши в блозі яких ярликів навішають тобі. Ти кажеш про стереотипне мислення а сам кидаєш стереотип ще в другому коменті.

     • Я ж кажу, що не пив минулого року 4 місяці абсолютно нічого. Зараз п’ю дуже рідко і зовсім не на застіллях, а просто пиво у компанії 2-3 людей, які теж люблять пиво.
      Так, я вірю в міру, бо вже купу разів отак ходив на пиво і випивав 1-2 келихи, а не ящик з переходом на горілку і випадання під стіл. Асоціація з баптистами не полягає у тому, що вони не вживають алкоголь (його не вживає купа конфесій), а тільки у тому, що вони мають таку звичку “проповідувати” (а фактично просто нав’язувати свою точку зору).
      В принципі, я можу стати на місце непитущої людини, яку в компанії називають сектантом, бо не хоче випити, хоча я у таких компаніях не буваю і не розумію сенсу тусити з людьми, які так ставляться до тебе. Але то таке. Дійсно, у такій ситуації в людини з часом виробиться негативна реакція до всіх, хто п’є хоч трохи алкоголю (щось типу удару на випередження: аби мене не називали сектантом, то називатиму їх наркоманами). Але це неконструктивний підхід.
      Так, я вважаю, що пити треба в міру. І міра у кожного має бути своя. Пиво я п’ю не через вміст у ньому алкоголю, а тому, що люблю його смак. Один дядько трохи рознервувався, як почитав про кофеїн, але ж чомусь так легко повірити у те, що люди люблять смак кави, а от у смак пива повірити важко… Відразу скажу: безалкогольне пиво теж п’ю, просто воно не смачне (більш-менш тільки “Балтика 0″). І коньяк до кави додаю (теж, як не дивно, не через те, що алкоголік, а просто смак подобається). Чайну ложку на одну чашку – уточню про всяк випадок.
      Я чого так реагую? Бо вже мав дискусію з поборниками теорії, що алкоголь шкідливий у будь-яких дозах. Тобто навіть оця ложка коньяку у чашці робить мене алкоголіком і пропащою людиною (хоча вона у перерахунку на об’єм чашки десь за міцністю може з кефіром посперечатися)..

 4. Не хвилюйтеся, усі бухаріки нормальні люди. Це ми маргінали, баптисти та свідки єгов тут на вас робимо наклеп. Спалити нас на вогнищі!

  • Товстий тролінг ;)
   Не перегинай палицю.
   PS
   Я вже вкотре клепаю такі великі коментарі. що саму статтю за обсягом пареплюнуть скоро. З тебе по-любому пиво :)
   PPS
   Отак треба тролити :)

   • Не все те тролінг що є сарказмом. Чому ти виправдовуєшся? Кава не позбавляє розуму навідміну від спірту, ось чому я її вживаю. Але подумай яка у тебе стратегія оправдання, ти виправдовуєшся тим що находиш у людях інші шкідливі звички і цим самозаспокоюєшся. Я не вірю в твою чітко вибрану позицію на рахунок алкоголю, якби вона була то небуло б у тебе цих постів і цих коментарів.

    • Які це я шкідливі звички знаходжу у інших людях? Кава? Я писав, що каву вживаю і сам (не вважаю цю звичку шкідливою, якщо не зловживати). З чого ти взяв, що я виправдовуюся?
     Я не закликаю нікого бухати. Я не закликаю нікого курити чи пити каву.
     Кава не позбавляє розуму. Але і алкоголь у розумних дозах теж не позбавляє розуму. Те, що люди ХОЧУТЬ позбутися розуму – то не проблема алкоголю, то проблема людей. Забери алкоголь – знайдуть щось інше. Це наслідок, а не причина.
     Влітку навіть діти п’ють квас. Натуральний квас містить невелику дозу алкоголю. За один спекотний день можна випити кілька літрів квасу – у перерахунку на масу тіла дитини там помітна доза алкоголю вже збереться. Не давати дітям квас?
     Якщо говорити про етанол, як про хімічну речовину, то є купа продуктів, які його містять (у надзвичайно малих кількостях, але). Від усіх них відмовитися?
     А, ні, треба визнати, що всі люди, які п’ють квас і кефір, їдять житній хліб, тощо – алкоголіки і просто прикриваються малою дозою, бо не хочуть визнати свою залежність.

   • ти клепаєш великі коментарі але перемелюєш в них одну і ту саму інфу. Я зрозумів твою середню позицію типу пити в “міру”, скажеш своїм нащадкам що треба пити в “міру”. Чи ти будеш поводитися як більшість батьків які хочуть щоб їхні діти не повторювали їхніх помилок? Тобі навіть бракує духу назвати себе алкоголіком, немає значення який об’єм ти випиваєш.

    • Моя позиція до цих коментарів стосунку не має. До них має стосунок тільки звичка називати незнайому фактично людину алкоголіком, яку ти тут зараз продемонстрував дуже наглядно.
     Окей, розкажу тобі історію.
     У мене є один близький родич, який бухає страшно і непробудно. Він кожного дня в дрова. Часто скандалить – все як водиться у таких випадках. Цей родич живе зі мною в одній хаті і тому я не з газет чи ТБ знаю на що перетворює людину алкоголь.
     Тим не менш, це не привід для мене ставати абстинентом і всюди демонструвати свою вищість і правильність. Мені подобається пиво і тому я його п’ю. Моя міра у тому, що я не хочу перетворитися на старість на таке, як той мій родич. Цей мотив дозвлоляє мені тримати себе у руках. А ще купа інших справ і способів провести вільний час, окрім як напитися.
     Якщо\коли у мене будуть діти, то я не заборонятиму їм у імперативній формі. Уяви собі, я вважаю, що не варто спілкуватися з людьми, які засуджують твій спосіб життя. Тобто ті, хто любить напитися, навряд чи зійдуться з спортсменами, а спортсмени, у свою чергу – з наркоманами. Тому я краще не заборонятиму дитині алкоголь, а показуватиму, що є багато класних речей, які не варто ним заміняти.
     Ще прикол. Один мій родич (той самий) змалку курить. Зараз курить уже по пачці на день десь – космічні дози. При всьому цьому ані я, ані мій брат не куримо. Про себе можу сказати, що в дитинстві навіть жодного разу не було спокуси спробувати, аби здаватися дорослішим. І це не тому, що мені забороняли батьки, били і т.п., як це робиться зазвичай. Просто не бачу сенсу у тому аби обміняти щось смачне і корисне на дим.
     У моєму розумінні таким і має бути виховання, а не просто забороняти все дітям, а всіх, хто думає не так як ти, вважати наркоманами.

  • Хм, я на святах добре відро горівки випив і мало не замерз, крім того влаштували у друга на хаті п’яний дебош. Потім мало не замерз. От тому і лишив пити. Крім того не знаю я про цю міру, адже коли людина випила трохи, то вона хоче ще випити, і навіть про це не пам’ятає, принаймні я. Останній раз випив за один день літра горілки і ще вина і пива багато. Крім того коли говорять про баптистів, то вони також п’ють багато, а тверезість це тільки такий імідж, вовки в овечій шкірі.

   • Я би блять краще став баптистом якщо б ці люди не задавали йобнутих питань типу “а чего не пьешь?”. Але мене навіть в баптисти не візьмуть бо я їх там заїбу до смерті що вони перейдуть в іншу релігію.

    • Як так сталося, що ти продовжуєш спілкуватися з людьми, які задають такі питання? Ти вважаєш нормою перебування у компанії алкоголіків (за твоїм же визначенням)? Нащо це? Якась просвітницька місія чи такий витончений мазохізм?

     • я ненароком опинився в такій компанії 2 місяці тому (за їхнім запрошенням посидіти в кафе). Це був перший і останній раз.

   • Тобто коли ти бухаєш безпробудно і вважаєш, що як ти так не контролюєш себе, то і всі так само – це норма. Якщо я випиваю пиво і досить з мене і вважаю, що так кожен може – я прихований алкоголік. Офігене відношення.

 5. Крім того є різні категорії людей, одні будуть пити в міру, а іншим призначено стати алкоголіками, однак якщо б вони не пили то цілком нормальні люди із них би були.

  Крім того алкоголь має специфічну дію, на відміну від різних конопель та таблеток, він перетворює людину на тварину, самі погані інстинкти вилазять на гору. Добре коли людина добра по характеру, а коли вона погана, то стає звіром.

  Адже алкоголь не просто так виник, колись його пили перед тим як іти в бій стародавні воїни та і теперішні, тобто такий собі засіб для перетворення людини на звіра яка нищить усе на своєму шляху.

  Я звісно не прости справжніх чоловіків, які там бухають, і розум у них пропитий, тому можуть щось таке сказанути. Однак працездатність людини яка вживає алкоголь набагато менша, вона не годна нічого організувати і створити.

 6. Якщо людина допускає нормальність вживання алкоголю то вона вже алкоголік, навіть нічого пити непотрібно. Це позиція алкоголіка.

  • Ти у це віриш? Якщо людина допускає виправданість агресії – то вона вже вбивця і кровожерний звір? Якщо людина допускає існування Бога – то вона фанатик і терорист.
   Тут нема чого сперечатися, бо твоя позиція зрозуміла: єдино вірна думка – твоя. Всі, хто не згоден – наркомани і збоченці.
   Ти, мабуть, коли до стоматолога ходиш, то від знеболювального відмовляєшся і операцію на апендицит без наркозу будеш проходити, якщо раптом не дай боже…

 7. Вова тобі не здається що ти відхилився від теми коли шукав алкоголь у квасі, кефірі і т.д. Це зовсім не те. Відрізання ноги також шкодить здоров’ю але коли у людини гангрена то це потрібно зробити. Ти що прикидаєшся дурником? Я не писав про пасивне несвідоме вживання алкоголю паралельно із квасом чи кефіром, це не алкоголізм і не алкоголіки. Алкоголік це людина яка використовує хімічну отруту під назвою спірт спеціально для того щоб порушити нормальну діяльність головного мозку і перейти в стан алькогольного сп’яніння. Якщо ти не з цією метою вживаєш, ти не алкоголік. Але не знаю таких.

  • Я відхилився, але навмисно :)
   Просто намагаюся на прикладі пояснити суть дозування будь-якої речовини.
   Я просто чув думку, що будь-яка кількість вже зло, тому отак перепитався, щоб уточнити.
   Якщо справа не у дозі, то, виходить, справа якраз у намірах напитися. Якщо людина упивається кефіром з метою оп’яніти (це гіпотетично, бо в того чувака мало би бути пузо як бензовоз) – то вона ж алкоголік. Але чому тоді випивання невеликої дози алкоголю без наміру напитися теж погано. Це виглядає на якісь подвійні стандарти

 8. Алкоголіки не просто собі бухають полюбляючи смак пива і т.д. Вони дивляться на тверезих людей як на ненормальних, задають ненормальні запитання і дивляться з коса. Вони починають підтакувати коли ти їм кажеш про шкідливість алкоголю але наспавді вважають тебе ідіотом або баптистом. Ось в таких умовах мусиш жити. Я не вірю в любителів смаку пива.

  • Хм. Виходить, мене не існує. Це трохи сумно, але, знаєш, у такому неіснуванні є і свої плюси :)
   З баптистами я тебе порівняв (повторюся) не тому, що не п’єш, а тому, що забагато “втираєш”.
   А що ти в мене не віриш, то це вже таке…

 9. А і ще хочу додати що якщо ти нюхаєш клей то ти не наркоман а просто любиш запах клею. А крім смаку спірту ще треба спобувати смак ацитону або салідолу може сподобається?

 10. В таких питаннях потрібно вмикати логіку, якщо існує думка посередня і людина вважає, що їй необхідний алкоголь для яких би то не було потреб, нехай сповідує свою теорію на своїх вчинках. Але коли йде цілеспрямована пропоганда і очевидно, як вона діє. І очевидно, що більшість – не посередні сильні духом, то чи варто сунути свої палиці в і так слабку протидію?
  Тут мова йде про війну ментальну, одні нав’язують думку – бо це економічно вигідно, при цьому наслідки катастрофічні. Інші нав’язують думку – бо це єдиний спосіб протистояти. Звісно ж абсолютна відсутність алкоголю в раціоні – це частково протест, будь які публікації думки чому такий спосіб – це метод донесення до мас. Але враховуючи не рівноцінність цієї війни, будь яке заперечення “посередника” – грає негативно на слабшу сторону. І от вихід, навіть якщо ложка в каві – ти алкоголік, бо інакше не вирішиться питання з таким “випадковим ворогом”.
  Це все лише механізми, без конкретни випадків. А конкретним випадкам вже варто подумати і вирішити на чиїй стороні все таки.

  • Я з вами повністю погоджуюся. Ви дуже влучно підмітили. Найхитріші займають позицію посередника, вони кажуть що не алкоголіки але засуджують тих хто взагалі не вживає. Вони ніби як піднімаються вище над алкоголіками і над тими хто засуджує алкоголізм. Така собі хитровиїбана позиція. Тільки вони не розуміють що така собі середня позиція (як вони вважають, я не вірю в алкоголіків в міру або напівалкоголіків) вона дуже сильно б’є по українському народу, це просто потакання великій біді. Так біді, бо в Україні не просто кілька відсотків населення які культурно вживають натуральне вино, у нас повний піздєц і великі проблеми з алкоголізмом. Ось якщо врахувати ці фактори то єдиний спосіб простистояти (протестувати) це зайняти позицію категоричного противника алкоголю. Іншого шляху нема.

 11. “Розсмішив. А хто це такі в твому розумінні?” Це людина яка назвала мене москалем за те що я казав що в Україні немає блогосфери. Мені не цікаво повторювати ті деталі, якщо цікаво то можеш пошукати на блозі akceptor.org.

 12. Алкоголь заважає нашому прогресу, він не дає щось нове придумувати і логічно мислити, тому в нашій країні все нелогічно, алкоголь перетвоює будь-яку людину на червонявого жлоба, який говорить простими зрозумілими фразами.

 13. Ці всі статті насправді через моду, а так, то не питущі страждають без алкоголю і через свої крайнощі не вміють нормально розлабитись..

  Твереза людина постійно страждає від депресій та нервових зривів, в компанії їй не весело, бо вона замкнена та не товариська. З тверезими навіть не цікаво розмовляти..

  Життя не питущих – це суцільне пекло в яке вони самі себе загнали відмовившись відмовившись від опіки кращого друга та найціннішої підтримки – алкоголю..

  Крім того, алкоголь надзвичайно смачний, йому немає аналогів! Мені дуже шкода тих нещасних людей, які змушені давитися гидким соком чи водою, які майже не здатні вгамувати спрагу..

  • а ви що не вживаєте?

   • Я не вживаю ані скільки.

    • дякую за адекватну відповідь. Мене тішить коли трапляються люди які мають аналогічну позицію до нашої.

     • Мене теж, бо їх вкрай важко зустріти. Пан, Akceptor згадував в коментарях про мене, от вирішив тут теж написати..

      Суть в тому, що я коментував його пост про кофеїн, який був написаний з явною іронією, і писав, що кава не може бути у списку заборонених наркотиків по ряду причин і що порівнювати її з алкоголем безглуздо, адже етанол – це справді наркотична речовина, яка пригнічує ЦНС..

      І ось тут мене згадали, не злим тихим..

 14. Класний пост авторе

  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>