Лип 10 2012
 

 

Сьогодні мені прийшла посилочка з китаю. У цій посилочці прийшов мій милий гаджет фірми HAPAD. Не дивлячись на загадкову назву, комп’ютер дуже виявився хорошим. Усі обіцяні характеристики на місці і китайці знову мене не намахали. Я так люблю китаців, чому українці не такі?

Так воно виглядало на ebay

Так воно виглядало на ebay

Не звертайте увагу на ціну, я не знаю чому там таке число. За свою таблетку я заплатив 75 євро. Доставка була безкоштовною і тривала 2 тижні.

Я дуже задоволений покупкою.  Інтернетом користуватися дуже зручно, звук та камера також не розчарували. Не знаю як на рахунок акумулятора бо він ще не розрядився і тим більше він ще не розігнаний. Викладаю фоточки того що мені прилетіло з китаю.

Характеристики:

General

Operating System

 Android 4.0

CPU

  Allwinner A10

GPU

 Mali-400

Processor Speed

 1.5GHz

RAM

 1GB

Hard Drive Capacity

 8GB

Extended Memory

 Support external TF card extend up to 32GB

Gravity Sensor

 Yes, 4-dimensional G-sensor

Flash Player

 Yes, Support Flash Player 11.1

 

Display

Display Size

 7 Inch

Display Technology

 LCD Capacitive Touch Screen

Multi-Touch

 Yes, 5 points

Display Resolution

 800 x 480 pixels

 

Camera

Front Camera

 2.0MP

Rear Camera

 No

 

Connections

Wi-Fi

 Yes, Wi-Fi 802.1a/b/g/n

3G

 Yes, Support external USB 3G modem

LAN

 Yes, Support external USB LAN modem

Bluetooth

 No

 

Support Format

Audio Format

MP2, MP3, OOG, WAV, WMA, M4A, AMR, AC3

Video Format

FLV, MKV, MOV, MP4, MPG, RM, RMVB, VOB

Image Format

JPG, GIF, BMP, PNG 

eBook Format

TXT, CHM, UMD, PDB, PDF

 

Input/Output Connectors

Ports

1 x Mini USB Interface

1 x DC JACK

1 x Earphone Jack

1 x TFT Card Slot

1 x HDMI Interface

Audio/Video

 3.5mm headphone jack

 Built-in stereo loud speaker

 Built-in microphone

Other Applications

Calculator, Calendar, Browser, Clock, Email, Gallery, Gmail, Hi-Q MP3 Recorder, Latitude, Maps, Navigation, Places, Search, Talk, etc

Languages

English, Afrikaans, Amharic, Indonesian, Danish, German, Spanish, French, Croatian, Italian, Hungarian, Malay, Dutch, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Rumantsch, Slovak, Suomi, Svenska, Swahili, Tagalog, Vietnamese, Turkish, Zulu, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukrainian , Hebrew, Persian, Thai, Korean, Japanese, Arabic, Simplified Chinese, Traditional Chinese, etc.

Battery

Battery Capacity

3500mAh

Power Adapter

Input 100-240V~50/60HZ / Output 5V 2.0A

 

 

Color

Front Black / Back White

Dimensions(L x W x H)

192 x 120 x 12mm

Net Weight

327g

Я вже багато разів купував не ебеї і мене ще жодного разу не розчарували китайці. Тепер буду купувати лише в китайців, вони часто продають з безкоштовною доставкою. Також вони завжди привітно відповідають на листи по будь-яким запитанням.

  26 Responses to “Купив таблетковий комп’ютер з четвертим андроїдом”

 1. Не зовсім зрозумів оце: 4-dimensional G-sensor. Який це дивом у тривимірному просторі китайці вигадали 4-вимірний акселерометр :)

  • Точно не знаю що це означає, можливо вони мали на увазі що можна перехиляти гаджет і таким чином досягається 3d простір. А чому вони написали 4-dimensional не знаю. Доречі вже завантажив багато ігр у яких окрім тач скріна враховуються рухи самим гаджетом.

   • Мене цікавить лише скільки триматиме батарея, бо у знайомого китайський планшет кілька годин всього

    • Після 3 заряджання акумулятора, тримав 3 дні. Думаю що може більше бо там ємність акумулятора 3500mAh

 2. Цікаво чи можна до нього підключити клавіатуру і мишку і чи підтримує такий інтернет браузер як хром, та звичайні віндовсівські програми?

  • Там стоїть ос андроїд 4.0, програми відповідно під нього. Андроїд це творіння гугла, і відповідно там був образу гуглхром. Зараз зроблю фотку працюючого хрома. На рахунок клавіатури не знаю, там сенсорна клава непогана.

  • Можна клаву і флешку. впринципі будь що, що влізе в 1 юесбі вхід. 4 андроїд підтримує. Віндовзькі прокрами ніяким макогоном не поставих, але є андроїдні аналоги.


 3. Пристрій новий чи б/у?
  І цікаво було б більше подробиць: як оплачував, як доставили – звичайною поштою?

  • Купував на ебеї, новий. Доставку забезпечує продавець, це його проблеми. Мені посилочка прийшла укрпоштою, про що до хати принесли повідомлення. Наскільки мені відомо, з китаю посилки летять літаком, а потім по україні вже доставляють укрпоштою.

 4. Шукав на е бей цей hapad і нічого не знайшов, дивно

  • На ебеї не було вказано що це HAPAD. В тому то і прикол, китайці не хочуть вказувати щоб не відлякувати невідомою фірмою. Якщо надумав купувати, можу тобі порадити продавця в якого я сам купував і він вже в мене перевірений. І ще, ти не забувай що ебеїв багато. Я переважно купую на англійському або на американському. На італійському і німецькому ще ніразу не купував. На американському переважно дешевше і там багато продавців з китаю.

 5. Оплата іде через paypal?

 6. Як працюэ ще цей прилад

 7. Цікаво чи він ще доставляє товари в Україну, а то я замовив собі 3 вересня трохи слабший хапад, та поки що не прийшов(

  • Я у нього лише 1 раз купував. Посилка прийшла через 2 тижні. Перевір ще раз свій primary shipping addres на ебеї і піди з паспортом у відділення укрпошти та запитай чи немає тобі посилки.

 8. Мені шось він не подобається.

 9. Китаєць виявився чеснішим за наших поштарів, повернув мені всі гроші, хоча вже пройшов 45-денний термін, якби всі люди такі були

  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>