Вер 04 2011
 

Як я вже недавно писав, я закінчив створення власної CMS на котрі я вже запустив один проект. Це автомобільний каталог на який я залив базу із приблизно 5000 тисяч автомобілів.  У майбутньому я планую розвинути його до чогось більшого ніж простий каталог(зараз є лише кілька робочих модулів)  але поки що в мене немає оригінальних ідей.

На третій день онлайну сайт потрапив у індекс гугла, і незважаючи на те що він поки що знаходиться під фільтрами на нього вже пішов якісний пошуковий трафік!! В індекс потрапило кілька сотень сторінок, і причиною цього я думаю являється нестандартна і унікальна структура веб сторінок що обумовлена тим що сайт працює на самописному двигунці.

Виходячи із отриманих результатів, я можу сказати що пошуковики значно більше полюбляють не стільки функціональність та потужність системи як її унікальну структуру. І це дуже логічно, ніхто не буде створювати унікальні двигуни під окремий гамносайт.

 

 

 

  13 Responses to “Сайти на самописних двигунцях індексуються значно швидше!”

 1. Мабуть ви порівнюєте індексацію існуючого сайту із новим сайтом? Якщо так, то зрозуміло що нові сайти спочатку привертають значно більше уваги, ніж сайти життя яких, скажімо – більше двох-трьох місяців.
  Судячи із того що я прочитав про індексацію, то ви маєте рацію стосовно самописного двигуна сайту тільки в тому випадку, якщо самописний сайт швидше завантажує сторінки…

  • Я мав на увазі індексацію нового сайту з унікальною структурою джерельного коду в порівнянні з індексацією нового сайту на популярному двигунці.

   • та я зрозумів що ти мав на увазі, а от ти, схоже, що не зрозумів моєї підказки “чому швидше індексується твій самописний сайт”

    • Я зрозумів що ти хотів сказати. Можливо швидкість завантаження сторінок насправді дає такий результат.

 2. Сам документ даної сторінки (без фото, скрипт-файлів, стилів) вашого сайту завантажується більше 4-ох секунд. Причому завантажується і не мало сміття (на мій погляд), наприклад, about:blank двічі включений в завантаження, але там є якісь http://www.facebook.com/plugins/like.php , які не видно на сторінці…
  Короче зменшіть кількість плагінів на вашому сайті, щоб він завантажувався хоча б за секунду, то ви побачите кращий трафік від пошукових машин.

  • Якщо чесно то я навіть не знав що ця сторінка так довго завантажується. А плагіни я і так зайві повимикав, залиши самі необхідні.

   • Для таких дослідів раджу користуватись браузером Google Chrome http://www.google.com/chrome?hl=uk
    Коли поставиш, вибирай із меню правої клавіші “Перевірити елемент”, потім “Network”. Далі потрібно перевантажити ту сторінку, яку ти хочеш дослідити на швидкість завантаження. Ну і останній штрих – в нижньому рядку вибери “Documents” щоб побачити який час завантажується лише документ (тобто на що найбільше звертають увагу пошукові машини).

 3. а, вже побачив де плагін фейсбука =)

 4. Абсолютно немає різниці. Бо завантажує гугол всі сторінки як лінки. А формування лінків, як відомо, легко змінити.
  Погоджуюсь з Констянтином – все залежить від ваги сторінки. Обчепіть самопис різним непотребом – побачите результат.
  До того ж багато хостингів не люблять самопис, і працюють з ним гурше. Потрібно довго оптимізовувати, аби всім догодити. А запити можеть бути через унікальність контенту, або не популярність тематики на сайтах вашого регіону. Тому й зливає гугол трафік на ваш сайт.

 5. Звернув увагу трохи раніше, що гугл досить швидко індексує нові сайти. Але тут велику роль відіграє унікальність контенту.

  • Погоджуся. Пробував закидати на сайт неунікальний контент і переконався що він дуже довго потрапляє у індекс.

 6. Сайти на юкозі також непогано індексуються.

 7. На мою думку, найкраще індексуються сайти взагалі без двигунців. В мене є сайт про хвилястих папуг на простому HTML, 300 сторінок в пошуку. У “сезон” – до 2600 відвідувачів.
  Трошки правда важко перелінковувати. А так – проблем ніяких. І завантажуються швидко сторінки, і дублів нема.

  Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href= http://highlife.pp.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>