Гру 31 2012
 

Недавно на мого хостера нажалівся псевдовласник авторських прав на фільми. Я не буду уточнювати які фільми і який хостер у мене був. Хостер довго не думаючи заблокував мені аккаунт і я в екстренному режимі почав шукати альтернативу для розміщення свого сайту. Я тепер працюю на офлайнові роботі і часу у мене вкрай мало. Пошуки нового хостину зайняли певний час і я зміг повернути сайт в онлайн лише через 3 дні.

З 1000 хостів на добу, у мене залишилося якихось 300-400. Я дуже розчарувався і одразу зрозумів що повилітали з топу запити по яким людий йшли на мій сайт.

Єдиний висновок який я хочу зробити з цього це те що пошукові системи дуже уважно відносяться до стану сайту і різко реагують на це без жодних вагань. Якщо не вірите, спробуйте вимкніть свій відвідуваний сайт на кілька днів і ви побачите як ваш сайт піде вниз по позиціях в гуглі і в яндексі.

Зараз в мене 2 сайти приносять маленький місячний дохід. Останнім часом задумуюся про створення нового україномовного сайту для заробітку. Мій девіз – я монетизую українські сайти всупереч усім стереотипам, і мені начхати на все що про це кажуть веб-гуру і божественні сеошники. Мій девіз №2 – я в рунети не піду навіть якщо в уанеті залишиться всьго один україномовний користувач. Все допобачення, йдіть їсти манку і пити чай з молоком.

Гру 16 2012
 

Синдром фреймворка це коли вам хочеться щоб увесь код на світі був як у вашому улюбленому фреймворку. Ви різко засуджуєте людей котрі пишуть код несхожий на код у вашому фреймворку і готові порвати на собі сорочку за критику вашого фреймворка. Ви змінили свій стиль кодування під стиль фреймворка, вам у всьому невистачає вашого фреймворка, це печально. Якісь дивні люди використовують інший фреймворк аніж ви, і ви починаєте дивитися на них з коса.

Усі фічі в програмуванні зводяться до фреймворків. Фреймворки чудові, різнокольорові піду я у садочок наїмся хробачків.

Гру 02 2012
 

Я майже нічого не заробив в інтернеті за осінь. Проблема навіть не в тому що в мене мало було часу, проблема в тому що дохід на тізерках впав. В кінці листопада ситуація почала покращуватися але я ще не вийшов на той рівень який у мене був літом. Літом я вже мав на двох сайтах 700 гривень в місяць. Так звичайно, це копійки у наш час але для мене це не просто заробіток грошей, це хоббі яке приносить мені задоволення як процес!

Так що якщо ви ще не забили великий болт на заробіток в інтернеті – зробіть це. Залиште манімейкерство таким маньякам як я. Краще підіть з друзями на пиво і не витрачайте час на онлайн заробітки.

великий болт

великий болт

Можливо я відкрию інтернет магазин і буду продавати стоковий одяг з надписом “Укроблог – блог програміста, спортсмена, про програмування, інтернет, спорт, манімейкерство, сео, заробіток в інтернеті та здоровий спосіб життя після випитих 5 чашок кави за день”. Ви напевне в шоці від назви мого блогу, не дивуйтеся, я сам в шоці від неї.

Ну все мультіки, пака.

 

Гру 02 2012
 

Ще недавно прогримів шаленими успіхами попередній фільм про Бетвена, і здавалося б що вже карще за попередній фільм зробити щось важко. Останній фільм про Бетвена порадував мене досить сильно, я навіть не чекав що буде щось цікаве без Хіта Леджера, але не так сі стало як сі гадало.

Нехай розгориться полум’я!

А ви вже запалили полум’я? О так, я вже його запалив одразу після перегляду останньої кінокартини з Бетвеном. Мені дуже сі сподобало як грає той хлоп терорист в масці. Бейн і справді дуже круий і брутальний, його одяг та поведінка і справді справляє враження крутого чувака.

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 38

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 39

Ідея

Десь глибоко під землею, працюють люди які були викинуті на смітник суспільства. Вони там знайшли собі роботу, а найголовніше – вони знайшли лідера. Терорист Бейн усіх лякає своєю крутизною і це викликає повагу. Він нещадно розбиває літак із своїми ж людьми щоб показати свою безсердечність. Що може бути більшим мотивом для повернення Бетвена? Правильно, Бетвен підрехтовує свої кволі коліна і повертається на сторожу готема.

Бойова баба подружка Бетвена

Ну як же без мужніх баб у новому фільмі? Бойова баба відлупашила Брюса Вейна у нього вдома і вискочила через вікно укравши цьоціне намисто. Вкрала намисто і щей шантажувати почала, сказала що віддасть якщо Бетвен допоможе їй стерти усю інформацію про неї із усіх баз даних. Бетвен взяв бойову бабу і вони удвох розпочали боротьбу проти терориста Бейна – мужнього хлопа із накачаною спиною.

Техніка

Бетвен вже не просто їздив на своєму мопеді, він ще й літав на літаючих супермашинах. Його компанія розробила ці машини на всякий випадок, і цей випадок настав. Добре що Морган Фріман ще грав у цьому фільмі, мені дуже подобається це актор.

Перша зустріч з Бейном

Коли Бетвен перший раз зобачив Бейна, він накинувся на нього щоб набити йому писок. Бейн був готовий до цього і відфігачив Бетвена по повній програмі. Він закрив Бетвена у страшній тюрмі із якої неможливо вийти. Бетвен був слабий і змушений був лежати в тій без шансів на спасіння. Добре що до нього повернулися сили і він з неймовірною силою волі зміг вибратися із тієї ями.

Підрив футбольного поля

Дуже крута сцена із підривом футбольного поля. Класні спецефекти роблять свою роботу.

Той футболіст навіть не видів що поле вже зривається. Він просто біг а потім коли обернувся то просто прозрів наче вкопаний.

Бетвен віджимався від підлоги і знову став сильним

Бетвен старанно тренувався коли сидів у тюрмій-пещері-ямі. Він купу раз віджимався від підлоги і відчув у собі сили натовкти писок Бейну. Коли Бейн спровокував сутички його людей із міліцією Готема, Бетвен вже був на місці. Він напав на Бейна з несамовитою силою і дав йому такого тягла що той аж незнав куди тікати.

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 36

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 51

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 64

Конклюжн

Не дивно що в кінці фільму розкрилися несподівані моменти типу зради своїх, та змови з Бейном. Бейн виявився просто виконавцем плану, справжнім його ідеологом була та дівка до котрої Брюс Вейн приставав ще в попередньому фільмі. Добре що Бетвен дуже хитрий і знову вийшов сухим із води. Він врятувався від смерті і одночасно зімітував власну смерть щоб почати життя з чистого листка так як я колись. Все допобачення мультіки, до нових зустрічей!

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 27

Качай фільми про Бетмена і не тільки з торентів на моєму сайті.