Лип 28 2012
 

Бетмен — супергерой, який вперше з’явився у 27 випуску «Detective Comics» у травні 1939 року. З того часу, поруч із Суперменом і Людиною-павуком, один з найпопулярніших і найвідоміших супергероїв. За маскою чорного месника ховається Брюс Вейн, мільйонер, плейбой і філантроп. Після того, як у нього на очах вбито його батьків, він зайнявся тренуванням свого тіла й духу до повної досконалості, винайшов костюм і зайнявся боротьбою зі злочинністю. На відміну від багатьох супергероїв він не володіє ніякою надлюдською силою або здібностями: він покладається тільки на свій розум, сміливість, техніку і фізичну силу.

У моєму селі усі захоплюються супергероєм бетменом, навіть в клубі завжди розмови про нього. Все це почалося дуже давно, ще з часів коли селяни читали про бетмена з коміксів і такого фільму як “Темний лицар” навіть ніхто не міг уявити. З виходом фільму про темного лицаря думка про бетмена стала неоднозначною. Справа у тому що фільм побудований навколо іншого героя, і ім’я цього героя – Джокер. У порівнянні з Джокером, Бетмен вже не вигляжає таким центровим і крутим.

На сьогоднішній день селяни розділилися на прихильників бетмена і прихильників джокера, ще б пак, Хіт Леджер був нереально крутим у фільмі. Бетмен на фоні джокера виглядав таким собі пустоголовим шибайголовою, крім фізичної сили він майже нічого не демонстрував. Про таких в селі кажуть: “сила є – розуму не треба”. Але усі ми розуміємо що у наш час одною фізичною силою та різними вилітаючими гострими предметами успіху не досягнеш. У нас в селі також є сильнийх хлопака на ім’я Микола. Микола в нас небагатослівний, якщо шо то зразу б’є в писок, бетмен у фільмі поводить себе аналогічно. Цілий фільм бетмен намагається перемогти джокера і постійно його лупцює. То вдарить головою об стіл, то випустить йому в лице свої літаючі кортики. Ну що тут сказати, бетмен – типовий забіяка. Мало того, він не просто забіяка, він ще й мільярдер. Так, у фільмі у бетмена перевтілюється справжній мільярдер котрий веде подвійне життя. Коли я дивився фільм, я одразу подумав чому наш Ренат Ахметов не перевтілюється в бетмена і не ловить по ночам злочинців? Все зрозуміло, бетменом не цікаво бути, набагато приємніше стати таким як Джокер.

Бетмен вдягнутий у придуркуватий костюм впевнено  мчить на своєму бетменівському мопеді. Таке враження що він здатен прорватися скрізь усі перепони, але це зовсім не так. Коли джокер стояв на його шляху і казав : “давай, збий мене, я хочу щоб ти збив мене. Збий! Давай!”, бетмен пустив свій мопед під укіс і впав наче недосвідчений мотоцикліст. Таких як бетмен у нас в селі називають лузерами і лохами, вони не здатні приймати правильні рішення у потрібний момент. Наш голова колгоспу якось-то їхав на своєму лексусі і наїхав на двох людей що стояли край дороги, він був на підпитку і нога на педалі газу у нього навіть не дьоргнулась, не те що бетмен. Тепер голова колгоспу йде в депутати і скоро буде будувати добробут села.

Ми бачимо що джокера захопили поліцейські і привезли його у відділок на допит. Одразу викликали бетмена щоб той його відлупцював. Бетмен багато не балкає, перший удар наносить із заду і б’є джокера головою об стіл. Якщо би в нашому селі так хтось зробив, усі би вважали його сцикуном і бабою. Лише сцикуни нападають зі спини.

Далі бетмен сидить у своєму придуркуватому костюмі і намагається філософствувати з джокером, але джокер як то кажуть не пальцем зроблений. Він одразу пояснив бетмену хто він такий і що з ним буле коли він стане непотрібний. Він сказав бетмену що той псих, психа викинуть на смітник як тільки усі злочинці Готема будуть упіймані. Але бетмен, наче бовдур,  не вірить джокеру і продовжує поводитися неадекватно і лупцювати джокера. Він б’є джокера головою об стінку, кидає ним по усій кімнаті для допитів і всіляко знущається. В мене виникає запитання : “Хто жертва?”.

Можна бескінечно продовжувати аналіз фільму але для розуміння суті достатньо попередніх фактів. В кінці фільму, джокеру вдається зробити з успішного адвоката – погану людину.

Це черговий раз доводить що навіть у найшляхетніші людині живе прихована потвора яку просто потрібно випустити на волю.

Україна та Готем

В Україні дуже схожа ситуація у порівнянні із ситуацією у готемі. В готемі прокурор з вусами, а у нас Пшонка, в готемі корупційні чиновники а у нас їх ще більше, в готемі є гордий адвокат а у нас Власенко також не промах.

В нас є все що потрібно для бетмена, тільки бетмена чомусь не виникає. Ні, у нас виникають бетмени час від часу, але їх одразу садять в тюрму на 10-15 років. Треба негайно прийняти закон про бетменів, їхня діяльність повинна бути легалізована у найкоротші терміни. Впринципі, можна і без законів стати бетменом, але треба мати бабло. Українському бетмену потрібно постійно давати хабарі щоб його не запроторили за грати, іншого способу бути легальним бетменом не існує.

Бетменство у підпіллі

Можна займатися бетменством у підпіллі. Для цього треба жити недалеко від лісу і бути готовим туди йти жити. Стратегія полягає в тому що коли ти зробив добре діло, можеш перечекати в лісі поки тебе буде розшукувати поліція. Таким чином є шанс займатися бетменством і не потрапити у в’язницю, але хочу зауважити що цей варіант краще підходить для села, бо у місті важко сховатися.

Почитати рецензію на новий фільм “Темний лицар: Відродження легенди” та подивитися гарні скріншоти) )

А хто для вас бетмен, герой чи лох?

Лип 27 2012
 

Часом ловлю себе на думці що мені ліньки заходити на свої сайти і щось туди додавати. У ці моменти починається боротьба розуму і ліні. Розум каже: “треба щось додати на сайт”, а лінь каже: “тааааа, від того і так нічого не зміниться”. Ось так, в постійні боротьбі ліні з логікою приходиться розвивати сайти.

Та бувають миті що виникає інше відчуття, це відчуття коли тобі стає приємно що створений тобою контент приніс користь людям і вони виражають це в коментарях. У такі миті забуваєш і про лінь і про логіку а лише смакуєш своє маленьке досягнення.

Що нас втримує біля своїх сайтів, коли все так погано?

Втримують нас наші відвідувачі. Це може проявлятися не лише у коментарях, звичайна статистика може дати зрозуміти що твій сайт реально потрібний. Ти дивишся на ключові слова в гугланалітіксі, і бачиш що воно є добре.   Переглянувши статистику твої батарейки вмить заряджаються і ти вже готовий товкти пальцями по клавіатурі вибиваючи символ за символом.

Хочеш створити сайт для людей? А ти знаєш що їм потрібно?

Колись ще давно дізнався про існування сайтів для дорослих. На цих сайтах зазвичай контент еротичного та порнографічного характеру. Чомусь одразу я визнав ці сайти гидотними і такими що не заслуговують на увагу. Йшов час і я час від часу випадково всеж натикався на сайти для дорослих. В чому справа? Хто їх дивиться? Напевне збочинці якісь… Та ні, то не збоченці, це може бути навіть твій сусід який щодня з тобою вітається і працює на серйозній роботі.

Я не пропагую порнографію і я не створюю порнографічний контент принципово, але я розумію що як би ми не відбілювалися ми все одно залишаємся маленькими збочинцями в душі. Навіть самий порядний хлопець на селі,  відкриває еротичний сайт на своєму ойфоні коли мама вже лягла спати. Так, так, не вірите запитайте у сусіда про те чим він займається коли батьки вже сплять))) Як казали в моєму селі: “мама спить, а ойфон очі веселить”.

Взяти за живе

От всі сеошники пишуть що треба вибрати тематику, треба вибрати нішу і т.д. Треба вибирати не тематику і не нішу, треба вибирати почуття. Подумай які почуття виникнуть у людини що буде переглядати контент створенний тобою. Це можуть бути: страх, огида, збудження, захоплення, веселість, доброзичливість і т.д.  По суті ти не вибираєш нішу і тематику, ти просто маніпулюєш почуттями. Якщо поглянути на сайтобудування в такому ракурсі, то треба почитати книжок не по сео а по психології і тому подібних.

Візьмемо для прикладу будь-який тренінг або курс, котрий обіцяє швидкі досягнення успіху, багатства, після його проходження. Одразу зрозуміло на яких почуття маніпулюють творці курсу. Цими почуттями є: жадність (обіцяють високі результати і великі доходи),  лінь (кажуть що це легко і не треба докладати особливих зусиль), страх (коли вас лякають дефолтом у разі відмови від курсу) і т.д. По суті на маніпуляціях з почуттями побудовані усі телевізійні реклами.

Не має значення на якому почутті ви будете створювати міст між вашим сайтом і користувачами, обирати лише вам.

Якщо вам є що додати, буду радий почути про це в коментарях.

Лип 26 2012
 

Коли ви щодня працюєте в колективі, ви будете часто ставати об’єктом уваги своїх колег. У ці моменти важливо не розгубитися і гідно себе показати. Зазвичай про вас не будуть робити висновки за результатами вашої праці, найважливішим у ці моменти є ваш зовнішній вигляд та поведінка. Хочу поділитися кількома принципами котрі відкрилися мені у різний час і в різних колективах.

Як потрібно корчити пику?

Завжди в такі моменти робіть серйозний вигляд лиця. Насуплюйте брови і надувайте губи. Ніяких посмішок і розслаблень, лише суворий діловий вигляд. В результаті у вас повинен бути наступний результат

Ідеальна пика для створення репутації

Ідеальна пика для створення репутації

Непоганий варіант пики

Непоганий варіант пики

Дуже важливо пам’ятати про те що не можна проявляти жодного позитиву, наступний вираз обличчя призведе до дефолту

повний дефолт

повний дефолт

Одразу зрозуміло, що людина на останній фотографії, апріорі не може бути фахівцем і хорошим спеціалістом у своїй справі. Таку людину будуть вважати лохом і лузером.

Привітання

Бажано не вітатися з людьми котрі меншого рангу ніж ви. Можна вітатися взагалі лише з тим від кого ви отримуєте зарплатню, всі інші не варті вашої уваги. Жоден поважаючий себе програміст не буде вітатися з усіма людьми в офісі.

Походняк

Пересуватися по офісу потрібно наче термінатор, бажато щоб усі думали що вам щось між ногами заважає. Не можна робити швидких рухів бо це можуть сприйняти як прояв дитячості та незрілості. Кроки мають бути повільні та виважені. Руки при ходьбі бажано розставляти наче це крила а не руки зовсім. Як казав Богдан Ступка: “людина наче б то не літає, а крила має, а крила має…”. Так що взяли свої крила і розправили достатньо широко.

Куди спрямувати погляд?

Якщо у вас щось запитали, не починайте дивитися на цю істоту. Не відводьте очей від монітора, нехай воно думає що вам на нього начхати. Дивіться в монітор і відповідайте на запитання з великими паузами між словами, усе має виглядати так наче це відповідає напівбог а не людина зовсім. Пошліть істоту яка у вас щось запитала погуглити, нехай знає чим може закінчитися спроба отримати халявну інформацію від вас.

Запускайте вуса та бороду

Якщо ви хочете виглядати автентичним хакером, вам потрібно запустити волосню на своїй морді. Нехай воно буде як козляча борідка або як причепи кобилі хвіст, ви мусите це зробити. За відсутність рослинності на морді вас можуть запідозрити в несправжності і нерозумінні основних принципів програмування.

Словесні заготовки

У вас повинен бути достатньо великий запас словесних заготовок на усі випадки життя. Коли у вас запитають чому ви цілий день нічого не робили, ви одразу маєте відповідати впевнено на це запитання. Жодних посмішок і демагогії, лише правильні та чіткі відповіді. Наприклад, якщо заптають: “чому не працюєш?”, у відповідь треба сказати: “кнопка на клаві зламалася”. Це все що потрібно, програміст без кнопки як пияк без горілки.

Реакція на звертання

Реакція на звертання повинна бути повільною і з відчутною затримкою,  істота має відчути свою меншовартість очікуючи на вашу реакцію. Час від часу робіть вигляд що ви не почули і навіть не реагуйте на звернення. Також інколи потрібно переводити стрілки на інших колег, скажіть що у вас немає часу спілкуватися і нехай це зробить хтось інший. Ви тільки уявіть який це буде удар по самооцінці людини котра у вас щось запитала.

Звичайно що є ще безліч інших прийомів для створення високої репутації у робочому колективі. На жаль мій майстер навчив мене лише цих способів, я буду радий якщо ви поділитеся іншими прийомами в коментарях. Покажіть своє кунг-фу.

Лип 25 2012
 
Бйорн Страуструп - програміст і творець мови C++

Бйорн Страуструп - програміст і творець мови C++

Сьогодні хочу поділитися невеличкою табличкою із операціями котрі використовуються при програмуванні на С++. Ця табличка може стати чудовою шпаргалкою для тих хто часто забуває (я інколи забуваю) що означає та чи інша операція.
У цих прикладах class_name означає ім’я класу, member – ім’я члена, object – вираз, що задає об’єкт класу, pointer – вираз, що задає вказівник, expr – просто вираз, а lvalue (адреса) - вираз, що означає не константний об’єкт. Позначення ( type ) задає ім’я типу в загальному вигляді (з можливим додаванням *, () і т.д.). Якщо воно вказане без дужок, існують обмеження.
Порядок застосування унарних операцій та операцій присвоювання “справа наліво” , а всіх інших
операцій – “зліва направо” . Тобто, а = б = с означає a = (B = C), A + B + C означає (а + б) + С, і *р++ означає *(Р++), а не (р*)++.

:: Розширення області видимості class_name :: member
:: Г лобальне :: name
. В ибір члена object . member
-> В ибір члена pointer -> member
[] І ндексування pointer [ expr ]
() В иклик функції expr ( expr_list )
() С труктурн е значення type ( expr_list )
sizeof Р озмір об’єкта sizeof expr
sizeof Р озмір типу sizeof ( type )
++ П остфіксн и й інкремент lvalue ++
++ П рефіксний інкремент ++ lvalue
П остфіксн и й декремент lvalue –
П рефіксний декремент – lvalue
~ Д оповнення ~ expr
! Л огічне НЕ ! expr
- У нарний мінус - expr
+ У нарний плюс + expr
& В зяття адреси & lvalue
* О посередкованість * expr
new Створення (розміщення) new type
delete Знищення (звільнення) delete pointer
delete[] З нищення масиву delete[] pointer
() Приведення (перетворення) типу ( type ) expr
. * Вибір члена непрямий object . pointer-to-member
->* Вибір члена непрямий pointer -> pointer-to-member
* М ноження expr * expr
/ Ділення expr / expr
% Остача від ділення expr % expr
+ Додавання (плюс) expr + expr
- Віднімання (мінус) expr – expr
<<  Додавання (плюс) зрушення вліво expr << expr
>>  З рушення вправо expr >> expr
М енше expr < expr
<= Менше або дорівнює expr <= expr
>   Б ільше expr > expr
>= Більше або дорівнює expr >= expr
== Д орівнює expr == expr
!= Н е дорівнює expr != expr
& П орозрядне І expr & expr
^ Порозрядне виключа юче АБО expr ^ expr
| Порозрядне включа юче АБО expr | expr
?: О перація умови expr? expr : expr
= П росте п рисвоєння lvalue = expr
*= Присвоєння з множенням lvalue *= expr
/= Присвоєння з діленням lvalue /= expr
%= Присвоєння з взяттям остачі від ділення lvalue %= expr
+= Присвоєння з додаванням lvalue += expr
-= Присвоєння з відніманням lvalue -= expr
<<= Присвоєння із зсувом вліво lvalue <<= expr
>>= Присвоєння із зсувом вправо lvalue >>= expr
&= Присвоєння з порозрядним І lvalue &= expr
|= Присвоєння з порозрядним включа ючим АБО lvalue |= expr
^= Присвоєння з порозрядним виключаючим АБО lvalue ^= expr
, Кома (послідовність) expr , expr

Табличка взята із книжки Бйорна Страуструпа “Мова програмування С++”. Подякуйте автору книги та творцю мови програмування С++ за табличку)

Лип 24 2012
 

Жоден блогер не може вижити без їжі. Якщо ви не погоджуєтеся, то пишіть свою критику в коментарях. Ви не повірите, але ці істоти також хочуть непогано харчуватися. Якщо взяти українського блогера, то він полюбляє сало та борщ, як і будь-який інший українець. Але сьогодні не про сало і не про борщ, сьогодні я розповім як приготувати солянку із звичайної мівіни.

Ця страва називається "суп яєшня два в одному"

Ця страва називається "суп яєшня два в одному"

Солянка блогерська

 • 1 пачка мівіни
 • 2 сосиски
 • 1 маринований огірок
 • 1 столова ложка кетчупу або томатної пасти

Отже це все що потрібно для приготування блогерської солянки. Ви напевне думаєте що я ходив на кулінарні курси, та ніфіга, я сам придумав цей рецепт.

Процес приготування

Ставимо чайник на газ і доводимо до кипіння. Засипаємо в тарілку або в велику кружку мівіну і всі приправи до неї. Нарізаємо сосиски на кільця, при чому різати треба одночасно дві приставивши їх до купи, це дуже важливо бо в іншому випадку смак я не гарантую. Також нарізаємо огірок і разом з ковбасними кільцями засипаємо в кружку з мівіною. Як тільки закипає чайник, заливаємо інгредієнти кип’ятком і перемішуєм. Додаємо ложку кетчупу або пасти і перемішуємо знову.

Спосіб вживання

Їсти зразу не можна бо попечеш язика. Постав солянку на стіл і почекай 10 хвилин щоб остигла. Як солянка остигає, робиш до неї канапку і починаєш вживати не встаючи із за комп’ютера. Дуже важливо залишатися біля компа. Відійшовши від компа у вас може умікнутися відчуття несмачності і бризгливості до їжі, мозок завжди має бути зайнятим інтернетом.

Лип 21 2012
 

JSONP є розширенням формату передачі даних в основі якого лежить старий добрий JSON. Він забезпечує спосіб отримання даних(JSON) із віддаленого сервера із одночасним вказанням callback-функції, що буде викликана одразу після отримання відповіді сервера.

Відповідно до політики безпеки , сторінка що знаходиться на server1.example.com не може здійснювати мережеву комунікацію з серверами відмінними від server1.example.com. Виключення становить HTML-тег <script type=”text/javascript”>. Використовуючи відкриту політику використання <script> елементів, багато клієнських додатків використовують її для отримання JavaScript-коду який динамічно оперує JSON-даними що були отриманні із зовнішніх джерел. Цей патерн називається JSONP. JSONP-запити попертають не чистий JSON, а відповідний JavaScript код. Ці дані інтерпритуються JavaScript інтерпритатором, не будучи зпарсеними JSON парсером.

Як це працює

Щоб побачити як це працює, спочатку розглянемо URL запит по якому повертає JSON дані. Програма на JavaScript може виконати такий запит на сервер за допомогою технології ajax (XMLHttpRequest). Вважаємо що UserId для користувача Foo є 1234. URL для здійснення запиту буде мати наступний вигляд: http://server2.example.com/RetrieveUser?UserId=1234 , передаємо UserId користувача Foo. Отримуємо щось на зразок наступного:
//
{"Name": "Foo", "Id" : 1234, "Rank": 7}
//Тепер розглянемо HTML елемент який вказує через свій атрибут src URL що повертає JSON.
<script type="text/javascript"
     src=
http://highlife.pp.ua/"http://server2.example.com/RetrieveUser?UserId=1234">
</script>Коли браузер опрацює елемент script, він отримає JSON контент, і ітерпритує його як програмний код. Це викличе синтаксичну помилку.

Використовуючи патерн JSONP, браузер викониє запит і отримає динамічно згенеровані JSON дані, разом із функцією-обгорткою навколо цих даних. В цьому разі ми отримуємо повноцінний JavaScript код, тому що анонімний об’єкт котрий буде створений JavaScript інтерпритатором на основі JSON даних, буде обгорнутий callback-функцією і ми зможемо працювати з отриманими даними. Це може виглядати наступним чином:
//
functionCall({"Name": "Foo", "Id" : 1234, "Rank": 7});
//Слідуючи угоді, ім’я callback-функції задається через параметр URL. Часто функцію називають jsonp або callback .
<script type="text/javascript"
     src=
http://highlife.pp.ua/"http://server2.example.com/RetrieveUser?UserId=1234&jsonp=parseResponse">
</script>Для попереднього прикладу, відповідь буде мати наступний вигляд:
//
parseResponse({"Name": "Foo", "Id" : 1234, "Rank": 7});
//Реальний приклад використання

Напишемо простенький скрипт котрий звертається до твітера по jsonp і виводить текст трьох останніх твітів через alert.
// Отримуємо твіти використовуючи jsonp.
var username = "Patronik"; // мої твіти)
//Динамічно створюємо елемент script
var script = document.createElement("script");
script.src = 'http://twitter.com/statuses/user_timeline/'+ username+'.json?' +
       'count=3&callback=fetchTweets';
document.body.appendChild(script);

//функція котра отримає об'єкт створений на основі json (масив з трьох твітів)
function fetchTweets(data) {
 var tweet;
 var i = data.length;
 while (i--) {
  tweet = data[i];
	alert(tweet.text); // виводимо через alert текст твітів
 }
}Лип 19 2012
 

Я ніколи не захоплювався фільмом володар перснів. Більше того, я ніколи не розумів чому він так усім подобається. Для мене це завжди був фільм розрахований на дітей і не більше. Я не знаю що сталося але останнім часом мені з голови не виходить Смеголь. Цей персонаж викликає у мене велике захоплення. Його також можна віднести до тролів, за те що він постійно намагався посварити Фродо і Сема. Він робив це майстерно і моментами навіть доводив ситуацію до бійки. Звичайно сила персня, яка заполонила Фродо, допомагала Смеголю в цьому плані.


Моментами Смеголя стає відверто жаль, його постійно мучить роздвоєння особистості. Йому частенько доводилося отримати штурханів від Сема, а в кінці третьої частини він навіть получив каменем по башці. Чимало довелося терпіти бідоласі через нестримну жагу заволодіти своїм золотцем.

Цікаво чи можна знайти аналогів по типу Смеголя серед людей. Особисто я не зустрічав людей які б так сильно були одержимі здобуттям якоїсь мети. На мою думку Смеголь цікавий та неоднозначний персонаж, а яке ваше відношення до такого персонажу як Смеголь?

Лип 17 2012
 

Викладаю вільні для реєстрації домени з PR. Не скажу де взяв а тільки скажу що це домени термін реєстрації котрих закінчився в липні 2012 і вони просто звільнилися. І так домени в студію

bacalaoconpapas.net PR 3
betweenaduck.net PR 3
exportwrap.com PR 3
guardyourlegacy.com PR 3
chopperplumbers.com PR 3 (мотоцикли)
limassoltowntv.com PR 3
penissensation.com PR 3 (під адалт)
murderinc-movie.com PR 3 (відео-фільми)
networkersociety.com PR 3 (соц-мережі)
spacebranddesign.com PR 3 (для дизайнерського сайту)
sexydragonproductions.com PR 3 (під адалт)

Якщо потрібно специфічний домен, пишіть в коментарях. Маю програму яка може пошукати потрібний.

Лип 17 2012
 

Часто чую закиди в свою сторону, мовляв я гидотний троль. Тарас хоче мене образити називаючи тролем, кидає якісь посилання на дибільні статті про тролінг. Кидайте і називайте, ви цим ще більше годуєте тролів таких як я.

Ви напевне думаєте що я насправді виглядаю ось так

Ні я не такий, я звичайна людина котрій подобається робити те що вона робить. А тепер я запитую вас. А хіба не ви, дивилися найпопулярніший у світі серіал про троля що називається “Доктор Хаус”? Ви що його дивилися через цікавість до медицини? Та не смішіть мої копита, ви дрочили на хауса через те що він тролив всіх навколо і знущався із своїх співробітників. Хаос був одержимий тролінгом, я б його навіть назвав тролезалежним. Якщо ви так не вважаєте то ви ще просто цього не зрозуміли.

Людям подобається поглумитися на чужими проблемами, недоліками, комплексами  і т.д. Така людська природа.  Вся проблема у тому, що коли тролять вас, ви починаєте ненавидіти тролля, а коли тролять вашого ближнього – ви залюбки розділите цей смачний момент коли в сусіда горе.

Ви що думаєте що мене ніколи не тролили? Та не смішіть, варто лише написати кілька адекватних коментарів на сайті тсн, як тролі тебе знайдуть і візьмуться за твою шкіру. А соц-мережі? Тролі давно там процвітають, тролі скрізь.

Я оголошую набір команди тролів, яку буду очолювати я. Ми будемо повстанцями і переможемо московських тролів за Україну. Мої контакти можна знайти тут

Лип 16 2012
 

В сусідньому блозі  зачіпилась тема громадянського шлюбу, а зокрема про те чи можна такий формат стосунків вважати повноцінним. Дописувачка Ірина сказала що в громадянському шлюбі швидко випаровуються романтика та кохання і експерти дослідили що 80% відстоків таких шлюбів розпадаються. Не те щоб я був фанатом громадянських шлюбів і хочу захищати їх, я нормально відношуся як до звичайних проштампованих шлюбів так і до громадянських.

Взагалі то я не планував спеціально цей пост, і це питання в мене взагалі не на порядку денному. Але ця теме мене стосується, бо я сам проживаю в громадянському шлюбі 3,5 років.  Якщо вірити на слова, то мою дівчину або громадянську дружину влаштовуює такий статус, хоча я не можу залізти в її думки і прочитати що вона думає насправді. На мою думку ті дівчата які є прихильниками швидкого проштамповування своїх стосунків просто бояться що не втримають біля себе чоловіка іншим способом. Скоріше всього це природній страх з яким вони не можуть впоратися, і заради цього вони зроблять все щоб позбавитися цього дискомфортного почуття.

Якщо подивитися на це з боку чоловіка, то він на перший погляд мав би зробити все для того щоб його кохана половинка не почувала себе дискомфотно і швиденько мав би запропонувати одружитися.  Але з іншого боку такий вчинок не зовсім природній якщо чоловік робить це тільки заради задовільнення бажання дівчини. Чи справедливо це по відношенню до чоловіка? Я не хочу піднімати інші причини через які люди не вступають в офіційні шлюби. Всі ми прекрасно знаємо що ми живемо в біндій країні і матеріальні проблеми стають великою перешкодою на шляху до оформлення стосунків.  Мене більше цікавить суто психологічний аспект цього питання. Чому психологічний? Та тому що не тільки малозабезпеченні пари не поспішають оформляти свої стосунки, знаю з достовірних джерел про те що в розвинутій європі також дуже поширені громадянські шлюби. Люди живуть разом по 20 років і можуть одружитися  в 40, в 50 і у дорослішому віці. Звідси можна зробити висновок про те що корінь цього питання не в матеріальному становищі а в психології.

Мені здається що психологія людей сильно змінилися за останні 100 років. Я маю на увазі що люди стали більшими егоїстами ніж були колись. Егоїст по своїй природі дуже хвилюється за свою свободу і може сприймати шлюб як посягання на власну свободу.  І якщо виходити з власних егоїстиних міркувань то шлюб це зло.