Тра 31 2012
 

Доброго дня читачі, якщо ви це читаєте значить я не дарма створюю ці пости на своєму блозі. Сьогодні я буду звітуватися за монетизацію своїх сайтів у квітні місяці. Цілий місяць я активно розвивав свої сайти і досягнув деякого прогресу у плані монетизації.

Я знову працював з тізерними системами і вони знову мене не розчарували. Я не кажу що накосив багато бабла, але це краще ніж мої попередні спроби заробітку на едсенсі. Минулого місяця, з двох тізерок в сумі вийшло 1593  рублів.  Цього місяця загальна сума з двох тізерок сягнула 2661 рубль. Гроші невеликі але на пиво мені вистачить))

Тізерка редклік

Тізерка редклік

Тізерка візітвеб

Тізерка візітвеб

Основний сайт з якого йде дохід – адалт блог. Його контент – еротичні фотографії. Коли створював цей сайт то навіть не думав що з нього ще може бути якийсь толк. Це скоріше був експеримент який сьогодні приносить пару гривень в місяць. З цього треба робити висновок що експериментувати потрібно, особливо коли це стосується заробітку в інтернеті. Мало просто читати корисні поради про те як правильно розвивати і монетизувати сайти. Практикуйте, бо практика – найкращий вчитель.

Останні місяці почав помічати що мені подобається займатися розвитком сайтів. Подобається спостерігати як просуваються певні запити по своїх позиціях. Подобається слідкувати за приростом трафіку. Колись я думав що 1000 хостів в день це щось захмарне, сьогодні вважаю що 10000 це не планка для тих хто наполегливо цим займається.

Зараз більше уваги приділяю своєму молодому фільмовому сайтові. Щось в нього дуже повільно приростає трафік. Фільми додаються щодня, кроспостинг вконтакт і в твітер але результат лише 200 хостів на добу. Доречі спеціально для цього сайту створив групу вконтакті. В цю групу вже вступило 175 людей але відчутного трафіку вони на сайт не утворюють. Навіть не знаю скільки потрібно мати людей в групі щоб отримати з соц-мережі кусочок трафіку.

Ну що ж читачі, не падайте духом, робіть внутрішню перелінковку і пам’ятайте що хто працює той отримує результат.)

Тра 25 2012
 

Скільки державних мов тобі потрібно? Основним аргументом лобістів закону про введення в Україні другої державної мови є те, що мовляв багато українців розмовляє російською і потрібно захищати їхнє право на користування цією мовою в усіх сферах життя. Так би воно можливо би і було, якби це право хтось насправді порушував. Скажу чесно, я ще за своє життя не бачив щоб порушували права російськомовного громадянина. В криму майже немає українських шкіл, в донецьку також майже немає, діти в цих регіонах навчаються на російські мові. Про які порушення прав можна говорити?

В Києві, я з усіма спілкуюся на українській мові,  і мені також дуже прикро коли майже усі зі мною спілкуються на російські.  Буває за цілий день не почую жодного українського слова, а коли почую то це наче бальзам на душу. Не дивлячись на це, я не ввжаю що в україні існує мовна проблема, проблеми немає, треба просто бути патріотом і любити україну, тоді не буде виникати питання на якій мові цю україну любити. Я зустрічав україномовних людей яких не назвеш патріотами, є люди які б залюбки прийняли будь-яку мову і культуру лиш би мати з цього якусь матеріальну користь. Так що не за мовою діляться люди на патріотів і не партіотів а за вчинками своїми.

Мені дуже цікаво, які справжні цілі переслідують лобісти мовних законів? Я сумніваюся що ці білі комірці турбуються за права російськомовних громадян україни, думаю тут є глобальніші плани. Сьогодні пихатий Вадік Колєсніченко кричить що потрібна друга державна мова, завтра він скаже що потрібна друга державна історія, мовляв що не усі українці погоджуються з офіційною історією україни, корту вивчають діти в школі. Якщо україна піде таким шляхом, то наші нащадки будуть мати дві державні мови, історії, гімни, прапори, і т.д. Це дуже серйозні речі, мова це не просто спосіб передачі інформації, мова це те що підкресює твою національну ідентичність. Я дуже пишаюся що володію українською мовою і вважаю що мені пощастило що я народився не російськомовні частині україни.

Шановні українці, любіть україну, любіть та цінуйте свою культуру, якщо ми не будемо поважати та шанувати свою культуру то не будуть нас поважати у світі.

На десерт хочу поділитися з вами своєю улюбленою телевізійною рекламою. Приємного перегляду.


Тра 20 2012
 

Останнім часом зацікавився програмуванням ігор. Програмування ігор являється однією із найскладніших предметних областей програмування. Раніше я не думав що в java є хороші можливості для створення повноцінних та сучасних комп’ютерних ігор, але переглянувши кілька інтернет ресурсів (наприклад  http://www.java-gaming.org/ ) зрозумів що java має великі можливості у цій сфері.
Ось що пишуть про Java 3D на офсайті:

Java 3D API дозволяє створювати тривимірні графічні додатки та інтернет-3D аплети. Це забезпечується високого рівня конструкціями для створення та маніпуляції 3D-геометрією та створенням структур, що будуть використовуватися при відображенні (rendering) цієї геометрії.

Наступний ролик демонструє тривімирний світ створенний на джаві. На мою думку якість дуже непогана, не дивлячись на те що це бета версія двигунця.
Ще одні хлопці працюють над java-грою і вже виклали відео її презентації. Викладаю їхнє відео.Мені завжди було цікаво, реально самому створити повноцінну та сучасну 3D гру? Думаю що якщо і можливо створити, то тільки затративши на це дуже багато часу. Поки що я початківець в програмуванні ігор і навіть не в змозі оцінити наскільки це складно. На цьому коротенькому огляді закінчую, допобачення і до зустрічі))

Тра 15 2012
 

Ті хто займається створенням та просуванням сайтів, читали та знають на власному досвіді що українські сайти монетизуються погано. Ви на певне думаєте що це через малу поширеність української мови, ні це не так. Ви тільки погляньте на телебачення, майже уся реклама на українській мові, українська мова зараз досить позитивно сприймається навіть в російськомовних регіонах України, я би навіть сказав більше – українська мова в моді.

Низька привабливість для рекламодавців, обумовлюється рядом причин. Першою і найважливішою причиною на мою думку є відсутність спільноти українських вебмайстрів. Відсутність спільноти це відсутність нашого “лиця”. Ми не можемо обмінюватися досвідом повноцінно, ми не можемо робити відгуки про рекламодавців. Останній пункт я б назвав дуже важливим. В російському інтернеті давно існують авторитетні ресурси, на яких кожен рекламодавець хотів би отримати позитивний відгук. На таких ресурсах одразу викривають кидал, аферистів та інші сумнівні партнерські програми. Це змушує партнерську програму бути чесною і берегти свою репутацію.

Якщо би в нас був повноцінний форум або група в соц-мережі, ми б змогли заявити про себе і показати усім що ми є! Тоді може і почне з’являтися український ринок інтернет реклами, я маю на увазі партнерки які будуть зацікавлені в українських користувачах. Створення спільноти може запустити ланцюгову реакцію яка утворить середовище для тих хто хоче рекламувати свої товари та послуги і тих хто може показувати цю рекламу на своїх сайтах.

Сьогоднішня картина українського інтернету мене не втішає. Звичайно що сайтів стає все більше тільки але їхня якість залишає бажати кращого. Особливо це стосується блогів в яких крім копірайту або банальних перекладів немає що почитати.

Пропоную створити спільноту українських вебмайстрів. Було б непогано якщо це буде спеціалізований форум на якому учасники будуть обмінюватися досвідом та допомагати один одному у вирішенні проблем пов’язаних із створенням сайтів.

На цьому я закінчу свій пост, до зустрічі у коментарях.

 

Тра 02 2012
 

Сьогодні розкажу про те, як можна швидко розпочати свій власний інтернет заробіток не докладаючи фінансових надходженнь. Я не буду розповідати про усі способи онлайнового манімейкінгу а зосереджуся лише на заробітку на власному сайті. Я не буду розповідати про те що потрібно обирати одразу платний хостинг та домен, я впевнений що для старту повністю підійде безкоштовний домен на хостинг. Усі ми розуміємо що потратити гроші завжди можна встигнути.

Сьогодні в інтернеті існує безліч блогів посвячених сео та заробітку в інтернеті, усі вони схожі один на одного і впринципі майже не несуть ніякої користі читачу. Вони ніколи не дають конретних відповідей на такі запитання як наприклад: з чого почати?, де брати трафік? а замість цього вони виглядають наче збірник порад на усі випадки життя, тут можна провести аналогію з журнальчиком “бабушкины рецепты”)). Інформація на таких ресурсах у більшості випадків копірайт n-ого ступеня і самі автори цих блогів лише копірайтери і не більше.

Давайте залишемо копірайтерам копірайтинг а сьогодні поговоримо про те як швидко почати свій інтернет заробіток і перевірити на що ти здатен.

План

 1. Створюємо сайт безкоштовно
 2. Монетизуємо сайт

Детальніший план створення сайту

 1. Реєструємо безкоштовний домен
 2. Реєструємо безкоштовний хостинг
 3. Прив’язуємо домен до хостингу
 4. Встановлюємо на хостинг безкоштовний двигунець сайту
 5. Наповнюємо сайт початковим контентом (5-10) сторінок
 6. Очікуємо поки сайт проіндексується у пошукових системах

Детальніший план монетизації  сайту

 1. Реєструємося в системі webmoney
 2. Реєструємося у 2-ох партнерських програмах як вебмайстер
 3. Монетизуємо

Хотів написати як омога простіше а все одно вийшло багацько пунктів. Ну що ж, розпочнемо виконання нашого плану.

Домен . Можливо ви знаєте безкоштовні доменні зони і це для вас не проблема, але для тих хто не знає скажу що можна зареєструвати безкоштовний домен наприклад у зоні pp.ua або cu.cc. У зоні pp.ua я реєструю домени через сайт рейстратор nic.ua Домени cu.cc реєструються безкоштовно на сайті cu.cc

Хостинг . Є ціла купа безкоштовних хостингів, але раджу вам почати з цього  http://www.byethost.com . Раджу його тому що колись давно його використовував і здивувався що після року як я туди не заходив, сайти там живуть і повноцінно працюють. Одразу після реєстрації ви отримуєте 5 gb  під сайти безкоштовно.

Прив’язка домену . Заходимо в панель керування хостингом, знаходимо там опцію паркування доменів та паркуємо свій зареєстрований домен. Заходимо в панель керування доменом (на сайті реєстратора доменів), знаходимо функцію зміни ns-серверів для домену. Вписуємо  ns-сервери адреси яких можна взяти в панелі хостингу, (їх зазвичай вказують одразу після додання нового припаркованого домену на хостинг).  ns-сервери можуть мати наступні адреси, ns1.youhosting.com ns2.youhosting.com ns3.youhosting.com і т.д. Після того як нові  ns-сервери вступлять в дію, ваш домен почне вказувати на сайт що буде розміщений на вашому хостингу у папці яка створюється автоматично для кожного припаркованого домену.

Двигунець . Завантажуємо wordpress  та заливаємо його на ваш хостинг (через ftp ), у папку що була створена для припаркованого домену. Тепер вам потрібно пройти повний процес інсталяції двигунця. Для  wordpress  обов’язково потрібно попередньо створити нову базу даних. Це можна зробити через панель керування хостингом ( c-panel / direct admin чи інша). Також після створення бази даних, слід подивитися параметри підключення до бази даних. Усі параметри, які потрібні для встановлення  wordpress, треба прописати у файлі wp-config.php (просто переіменуйте файл wp-config-sample.php  та внесіть у нього свої параметри). Переходимо по домену і закінчуємо інсталяцію  wordpress. Якщо параметри конфігурації прописані правильно, вам залишиться лише придумати пароль до адмінки і ввести свій емейл адміністратора.

Тепер ми маємо робочий сайт готовий для наповнення. Не знаю чим ви будете його наповнювати, але не раджу сильно на цьому зациклюватися. У процесі зростання вас як веб-майстра, ви ще не раз будете змінювати спосіб та стиль наповнення сайту. Можете розпочати з анекдотів з картинками або якісь фейкові новини які ви будете вигадувати самі.

Наповнення . Для початку вам буде достатньо 10 сторінок  з контентом від 1000 символів. Зробимо вигляд що сайт повноцінний і що йому нічого не бракує.  Після наповнення розпочинається робота пошукових систем. Поки сайт не проіндексується (сторінки потрапляють в індекс пошукових систем), від вас мало що залежить. Раджу просто почекати тиждень або трохи більше. Ви можете спробувати пришвидшити індексацію шляхом розповсюдження посилання на ваш новий сайт.

Гаманець . Якщо ви зібралися заробляти в інтернеті гроші – вам потрібний електронний гаманець. Більшість партнерських програм виплачують гроші на гаманці системи webmoney. Реєструємо аккаунт на webmoney .

Ми маємо сайт, гаманець і вже готові отримувати гроші. Тільки от халепа, ми ще не знайшли тих хто нам буде ці гроші платити)). Для вирішення цієї проблеми реєструємося у партнерських програмах, наприклад   RedClick  та  VisitWeb . Детальніше про ці партнерки я вже писав  тут . Партнерська програми – це посередник який зводить власників сайтів та тих хто хоче якимось чином використовувати ці сайти (рекламодавці, оптимізатори). На таких партнерських програмах, які підтримуються різними біржами трафіку, банерними біржами, біржами контенкстної реклами або лінко-біржами – тримається уся система інтернет маркетингу. Одні люди завжди щось продають а інші завжди щось купляють, таким чином сайти мають можливість заробити допомагаючи і тим і тим людям.

Формат монетизації . Я маю на увазі який вид монетизації ви оберете. Подивіться на свій сайт, якщо він у вас вийшов більш тематичний і ви вважаєте що він несе багато корисної інформації – пробуйте продавати посилання або контенстну рекламу. Якщо ви бачите що у вас з’являється трафік – продавайте трафік. Для кожного виду монетизації існують різні партнерські програми, обирайте ту, яка спеціалізується на тому форматі монетизації який обрали ви.

Граблі . Найважчий етап монетизації – граблі. Він найважчий тому,  що немає конкретного означення і може з’являтися на кожному із інших етапів. Це може бути ваш брак знань, ви можете не осилити встановлення двигунця для сайту або не зможете припаркувати домен. При роботі з граблями, головне не падати духом. Запам’ятайте, інтернет – найкраща шпаргалка. В інтернеті є відповіді на більшість запитань які можуть виникати в процесі створення сайту. Хто не лінується той точно впорається з усіма етапами створення власного майданчика для інтернет заробітку.

Лохотрони . Не забувайте що ми живемо у світі людей, а люди бувають погані і дуже погані. Перед тим як починати працювати з партнерською програмою, почитайте про неї відгуки. Переконайтесь що ці відгуки не фейкові і не підкупні. Шукайте докази того що партнерська програма дійсно виплачує зароблені кошти, це можуть бути прості скріншоти із статистики по виплатам.

Я не розписував кожен пункт в дрібних деталях щоб  не обвалювати на читача тонну нової інформації, усе що вам знадобиться додатково зможете нагуглити) Успіху вам у ваших починаннях і нехай розвивається український веб-манімейкінг.