Бер 21 2012
 

Недавно наткнувся на чудовий сервіс для моніторингу зворотніх посилань на будь-який веб-сайт. Крім банальної інформації про кількість беків (backlinks), сервіс надає графік який відображає динаміку зміни кількості зворотніх посилань. Для того щоб користуватися усіма функціями цього сервісу потрібно купувати платний абонемент, але можна пройти безкоштовну реєстрацію і також спостерігати за своїми беклінками.

Показник Total backlinks відображає загальну кільксть зворотніх посилань, тоді як показник Ref IPs відображає кількість унікальних ip-адресів які посилаються на ваш сайт . Іншими словами  Ref IPs буде відображати кількість унікальних сайтів які посилаються на ваш сайт . Ref domains це доменні зони з яких посилаються на ваш сайт.

Також можна побачити які типи зворотніх посилань має ваш сайт. text – текстове посилання, nofollow – не будуть враховані при ранжуванні,  image – посилання у вигляді зображення.

Наступна табличка містить самі посилання, анкори, тип і дату коли посилання було вперше зафіксоване.

В процесі розкрутки сайту, дуже важливо збільшити кількість зворотніх посилань з інших сайтів на ваш сайт. Ви можете просто купити ці посилання і ваш сайт через деякий час  покращить свої позиції в пошукових системах . Іншими словами, якщо ваш сайт був на 10 сторінці в гуглі, то після купівлі достатньої кількості посилань, гугл покращить позиції вашого сайту і ви потрапите на перші сторінки пошукової видачі.  Система купівлі зворотніх посилань для власників сайтів .

Бер 16 2012
 

Хочу поділитися враженнями від купівлі  MP-3/MP-4 плеєра з об’ємом пам’яті 8GB. За цю штуковину я відвалив всього-навсього 26 американьских гривень. Плеєр купував в режимі аукціону і торгувався з конкурентами які також намагалися його купити. В останні секунди аукціону я все таки перебив усі ставки і не жалкую.

Через 3 тижні очікування плеєр прийшов бандеролькою із Китаю. Я черговий раз переконався що китайці не брехливі люди. Плеєр насправді виявився таким як у описі на сайті аукціону ebay. 8GB пам’яті, MP-3 плеєр, MP-4 плеєр, FM приймач, менеджер фотографій, і навіть читач електронних книг. Невеличкий фотозвіт по тому що мені надійшло з китаю:

Це була моя 6 купівля на цьому аукціоні і знову вдала. У нас, за 200 грн, також можна купити китайський плеєр, тільки не такого рівня. Плеєр із схожим функціоналом у нас буде коштувати  понад 500 гривень. І на закінчення хочу додати прислів’я: “Хто шукає – той знаходить!”. Так що шукайте і знаходьте найбільш вигідні для вас варіанти купівлі, інтернет руйнує кордони.

Бер 10 2012
 

Once more into the fray…
Into the last good fight I’ ll ever know.
Live and die one this day…
Live and die one this day…

Ще раз у бій …
В останній добрий бій якого я ніколи ще не знав.
Живи і помирай в цей день …
Живи і помирай в цей день …

Я ринусь в бой, достойный схватки последней на мой век.
Живи и умирай в сей день…
Живи и умирай в сей день….

Подивився фільм “Сутичка” з Ліамом Нісоном в головній ролі. Нарешті вийшов достойний фільм який тримає глядача в напрузі і не відпускає ні на хвилину. Давно я чекав на такий фільм під час якого я не буду запитувати: “а скільки там ще до кінця?”. Достойний актор, достойний сюжет, і достойні вовки).

Завжди приємно дивитися фільм онлайн та бесплатно особливо коли він в хорошій якості.

Бер 03 2012
 

Доброго дня шановні читачі. Сьогодні хочу представити усім власникам сайтів, новий спосіб монетизації. Суть способу полягає в розміщенні на ваших сайтах відео, за перегляд якого вам нараховуються гроші. На теренах українського та російського інтернету, я не зустрічав схожих партнерських програм, скоріш за все їх у нас немає.

І так, файлообмінник Letitbit  відкриває відеохостинг та впроваджує вигідну партнерську програму з оплатою за прегляди відео. Якщо ви думаєте що для вашого сайту не підійде така тєма – подумайте краще. Ви можете завантажувати відео будь-якої тематики, і мало знайдеться сайтів яким не підійде такий спосіб монетизації. Наприклад: для кіно-блогу можна завантажувати трейлери фільмів, для автомобільного блогу можна завантажувати тест-драйви автомобілів, для дитячого сайту можна завантажувати відео-казочки і т.д.

Заробіток на переглядах відео

Оплата - 30$ за 10 000 унікальних переглядів. Враховуються всі унікальні перегляди файлів, що підходять під наступні умови:
Розмір сконвертованого відео файлу більше 5Мб
Переглянуто більше 50% відео

Не знаю чи можна багато заробити в такий спосіб, але як додатковий спосіб монетизації підходить ідеально. Тим більше відео на сайті гарно урізноманітнює контент сайту, робить його цікавішим.

З чого почати?

1. Реєструємся на файлообміннику .

2. Заливаємо відео-файли на сервера файлообмінника.

3. Конвертуємо ці файли для отримання коду плеєра.

4. Беремо код плеєра і вставляємо на сайті.

Відео-плеєр на сайті виглядає наступним чином:

Ви можете змінювати висоту та шириру плеєра через параметри width та height, що задаються в коді вставки.

За що платить Letitbit?

Після першого кліку користувача на плеєр, відкривається сайт рекламодавця. Саме на цьому заробляє файлообмінник. Звичайно що це неприємно але ми усі розуміємо що халяви в інтернеті немає і за все треба чимось платити.

Бер 01 2012
 

В наш час технологія ajax  дуже частенько використовується на багатьох сайтах. Інтернет магазин без корзини реалізованої на ajax  вже виглядає не модним і застарілим. Прогрес є прогрес, але мені до сих пір невідомо чому ajax так пізно почав широко застосовуватися в вебі, бо з’явився він досить давно.

Згідно офіційних джерел, термін ajax був вперше застосований у 2005 році, для того щоб якимось чином описати клієнтам, замовникам веб-проекту, ті технології які були використані у проекті. Однак самі технології, які тепер модно називати ajax, були доступні ще у далекому 1998 році, і запропоновані компанією Microsoft.

Але сьогоднішня публікація не буде зосереджена на ajax, вона присвячена вона формату json . Також у цьому пості буде приведений реальний приклад використання JSON для передачі багатомірного масиву з php в javascript.

JSON, це універсальний формат представлення даних. JSON є вихідцем з мови javaScript і створений для людино-зрозумілого обміну даними. В json можна перевести прості структури даних, асоціативні масиви, які в мові javaScript називаються об’єктами ( object ).

Графічне представлення циклу передачі даних у форматі json

Графічне представлення циклу передачі даних у форматі json

Кому потрібен цей JSON?
Ви можете зараз запитати: “Кому потрібен цей JSON?”. На перший погляд здається що без JSON можна без проблем передавати будь-які дані просто вивівши їх на екран через php-оператор echo. В такий спосіб справді можна отримати дані, але що робити коли нам буде потрібно передати в javaScript таку річ:
$data = array(
0=>array("id"=>45,"name"=>"Петро"),
1=>array("id"=>61,"name"=>"Тарас"),
2=>array("id"=>11,"name"=>"Іван")
);
Якщо ми хочеме отримати таку саму структуру даних в javaScript – простим echo не обійтися. І тут, на допомогу приходить JSON. В php є функція, котра може перевести певне значення у формат JSON. Ця функція називається json_encode (також існує функція що має зворотню дію – json_decode)

json_encode  — Returns the JSON representation of a value

Ця функція добре справляється з асоціативними масивами, і ми із легкістю можемо зробити наступне:
$data = array(
0=>array("id"=>45,"name"=>"Петро"),
1=>array("id"=>61,"name"=>"Тарас"),
2=>array("id"=>11,"name"=>"Іван")
);
$jsonString = json_encode($data);
Дані в json переведені і на цьому робота php може бути закінчена. Тепер припустимо що ми передали в javaScript наші json-дані, і тут ми можемо з легкістю зпарсити ці дані за допомогою вбудованої по замовчуванню підтримки json-у в javaScript.
javaScript-функція eval може виконати будь-який javaScript-код що переданий їй через аргумент. При отриманні аргументу у форматі json – функція повертає об’єкт. Цей об’єкт і буде представленням нашого багатомірного масиву.

Повний приклад викорситання json, для передачі багатомірного масиву із php в javaScript, використовуючи ajax.

Крок 1. Робимо запит для отримання даних.
$.ajax({
url: 'http://site.com/dataGenerator.php',
success: procesData // функція зворотнього виклику procesData буде обробляти отримані дані
}
});Крок 2. Генерація даних на сервері та їх передача.
//Це файл dataGenerator.php
$data = array(
0=>array("id"=>45,"name"=>"Петро"),
1=>array("id"=>61,"name"=>"Тарас"),
2=>array("id"=>11,"name"=>"Іван")
);
$jsonString = json_encode($data);
echo $jsonString;Крок 3. Отримання даних та парсинг їх в об’єкт.
function procesData( data ) {
var obj = eval('(' + data + ')'); // Парсимо json в об'єкт
alert(obj[0].name); // виведе Петро
}Як бачите використання json є простим способом передачі будь-якого масиву із php в javaScript, особливо це може знадобитися коли потрібно передати результат вибірки із бази даних, що реалізувати без json досить складно.

Бувають ситуації коли ми незнаємо імен властивостей об’єкта отриманого з json і відповідно не можемо звертатися до них. У цьому випадку може знадобитися корисна функція яку я нагуглив, вона обходить об’єкт і взнає імена його властивостей через звертання до них по числових індексах.
//Функція яка показує імена властивостей
function fnShowProps(obj, objName){
    var result = "";
    for (var i in obj) // обращение к свойствам объекта по индексу
        result += objName + "." + i + " = " + obj[i] + "
\n";
	  document.write(result);
}
//Тестовий об'єкт
var myJSONObject = {"ircEvent": "PRIVMSG", "method": "newURI", "regex": "^http://.*"};
//Викликаємо функцію для тестового об'єкту
fnShowProps(myJSONObject,"мій об'єкт з даними");
/* ВИВІД */
/*
мій об'єкт з даними.ircEvent = PRIVMSG
мій об'єкт з даними.method = newURI
мій об'єкт з даними.regex = ^http://.*
*/