Чер 28 2012
 

Слухаю ці трейлери і уявляю як класно би було мати справжнє українське кіно голівудівського рівня. Ви тільки послухайте як гарно наші актори роблять дубляж, доречі, більшість із них не має можливості зніматися в кіно і змушені задовольнятися можливістю озвучувати фільми українською мовою. Після таких трейлерів хочеш слухати українське та дивитися українське.Чер 28 2012
 

Люди котрі займаються створенням сайтів і їх наповненням, багато часу витрачають на пошук контенту і в тому числі графічного конетнту. Дуже неприємно коли ваші картинки просто тирять і використовують на інших сайтах. Особливо це актуально для фотографів, фотографії для них являються результатом їхньої праці і вони дуже дорожать ними. Хочу поділитися простеньким php-скриптом для нанесення на зображення водяного знаку, котрий забезпечить вашим фотографіям мінімальний захист від копіпасту.
<?php
	set_time_limit(0);

	function watermarker($dir)
	{
		$handle = opendir($dir);

		while($file = readdir($handle))
		{
			if($file != "." && $file != "..")
			{
				if(is_dir($dir."/".$file))
				{
					$newDir = $dir."/".$file;
					watermarker($newDir);	
				}
				else
				{
					$im = null;
					
					if(preg_match("#jpg#", $file))
					{
						$im = imagecreatefromjpeg($dir."/".$file);
					}
					
					if(preg_match("#png#", $file))
					{
						$im = imagecreatefromjpng($dir."/".$file);
					}
					
					if($im != null)
					{
						$sx = imagesx($GLOBALS['stamp']);
						$sy = imagesy($GLOBALS['stamp']);
						//Наносимо водяний знак
						imagecopy($im, $GLOBALS['stamp'], imagesx($im) - $sx - $GLOBALS['margin_right'], imagesy($im) - $sy - $GLOBALS['margin_bottom'], 0, 0, imagesx($GLOBALS['stamp']), imagesy($GLOBALS['stamp']));
						imagejpeg($im, $GLOBALS['destinationPath'].$file);
						imagedestroy($im);
					}
					
				}
				
			}
		}
		
	}
	// Завантажуємо водяний знак із файлу
	$stamp = imagecreatefrompng('stamp.png');
	
	//Шлях для збереження картинок після нанесення водяного знаку
	$destinationPath = "D:\\sss\\";
	
	// Відступи від правого нижнього кута
	$margin_right  = 10;
	$margin_bottom = 10;
	
	//Папка з оригінальними зображеннями
	$sourceFolder = "D:\\ttt";
	
	//Запуск
	watermarker($sourceFolder);
		
?>Функція працює рекурсивно і вона може знайти зображення навіть у вкладених папках на будь-якій глибині. Перед тим як запустити функцію, вам потрібно підготувати свій водяний знак. Просто створіть пнгшку в фотошопі і збережіть її у файлі під назвою stamp.png. Перед запуском, переконайтеся в тому що пнгшка з водяним знаком знаходиться в одній папці з php скриптом. Я використовую цей скрипт для захисту скріншотів фільмів і отримую наступний результат.

Зверніть увагу, скрипт не видаляє оригінальні зображення а просто робить копії з нанесеними водяними знаками.

Чер 28 2012
 

Нова Людина Павук (The Amazing Spider-Man) 2012 10 Усі шанувальники фантастики вже мабуть знають що в липні відбудеться прем’єра фільму “Нова Людина Павук”. Нещодавно прочитав рецензію про фільм і вже не можу дочекатися його виходу. Тепер творці фільму не просто будуть намагатися вразити нас неймовірними спецефектами а також обіцяють насичену акторську гру. Спеціально для цього до створення фільму було залучено видатного режисера Марка Уебба, що з’їв собаку на постановці відносин між акторами.  Прочитати повну рецензію ви можете на сайті .Чер 27 2012
 

Сьогоднішній пост є реакцією на недавній анонс супер пупер мега тренінг  для блогерів від супер модних пацанів з блогосфери. А як красиво написано, як все розписано, почитайте :

“Блог – Блогер – Блогінг”

Всі ці слова вже давно засвоїлися і широко використовуються у повсякденному житті сучасної людини. Практично кожен активний користувач інтернету щоденно викладає інформацію про свій настрій, погоду за вікном чи плани на майбутнє. Хтось робить спочатку це зовсім потроху, потім втягується і починає постити вже активніше. Є люди, які заводять профайли на ЖЖ чи Блогспоті у пошуках власного самовираження. Більш націлені на результат навіть опановують вордпрес, куди щодня закидують мегабайти інфи.

Які люди? Хто пише про погоду? Blogoreader хоч раз написав про погоду за вікном? Та сучасні люди такі ліниві що скоро крім кнопок “Мені подобається” або “Ретвіт” нічого вже не будуть натискати! Я читаю ці речення і кожне речення абсурдніше за попереднє.
“Є люди, які заводять профайли на ЖЖ чи Блогспоті у пошуках власного самовираження.” – ну і що? а є люди які не шукають самовираження але мають по 25 блогів.
“Більш націлені на результат навіть опановують вордпрес, куди щодня закидують мегабайти інфи.” – який результат? Результат самовираження? Ну і як Blogoreader, ви вже самовиразилися? Чи ще шукаєте місця для самовираження? Одні люди опановують вордпрес для самовираженя а інші клепають новини на Wathcer і не хвилюються про самовираження!)))

Наступна стадія має на меті вбити в людині самооцінку і тим самим підготувати її до лохо-тренінгу.

Для чого тоді вести блог, якщо його ніхто не читає?
бла, бла, бла, бла, бла, бла, бла, бла, бла, бла …
У чому ж проблема? Чому люди не можуть реалізувати своєї мрії? Чому блог не розвивається?

Є купа причин. Зокрема:

Неправильно вибрана ніша
Неправильне втягування читачів і їх утримування
Неправильне написання статей
Неправильне просування блогу
І взагалі безліч помилок, пав’язаних з тактичним розвиткого своєї «дитятки»

Blogoreader перелічив стільки причин невдалого блогу що після прочитання залишається два вибори, один це піти повішатися а інший піти на тренінг який навчить вас самовираженню.
“І взагалі безліч помилок, пав’язаних з тактичним розвиткого своєї «дитятки»” – блять ну це піздєц, для чого писати слова “пав’язаних з тактичним розвиткого своєї «дитятки»”? А може мій блог це не диятко а скотинятко, або свинятко?

Вибачте мені шановні блогери, але я буду вас трішки критикувати бо після таких перлів хоч стій хоч падай. Перший абзац був таким собі ліричним вступом, з претензією на філософський вступ. Другий абзац мав вбити у читача самоповагу і примусити думати що він повне лайно. А далі все цікавіше, далі пішла самопрезентація та набивання ціни за тренінг. А на чому можна набити ціну? Правильно, треба похвалитися досягненнями в “блогосфері”. Давайте поглянемо на досягнення уважніше))))

Автор та співавтор мегапопулярних блогів http://inspired.com.ua/, http://watcher.com.ua/ та http://blogoreader.org.ua/ з сукупною щоденною аудиторією у більш як 5000 користувачів.

По-перше, якщо http://watcher.com.ua блог, то я балерина. Watcher – новинний сайт, він ніколи не був блогом і крапка. По-друге, http://inspired.com.ua – тупо розважадьний портал, потік розважальних матеріалів який просто бере кількістю контенту. В мене є еротичний сайт з 2500 хостів на добу, але мені язик не повернеться назвати це блогом. І ще, 5000 хостів це не критерій успішності блогу!!! Хости потрібні для заробітку а блогові портібна постійна цільова аудиторія. Блогові потрібен діалог з людьми котрі розділяють ваші інтереси.

Ціни

300 грн. при реєстрації та оплаті до 01 липня

400 грн. до 08 липня

500 грн. до 15 липня

А не забагато ви хочете? Ви від чого відштовхувалися коли писали ці ціни? Чому з часом ціна зростає? Це що за єврейські правила? Ви що людей за тупаків тримаєте?

Це що за копіпаст? Це що нові методики розвитку блогів?

Сергій, чому у вас майже ніхто не купує рекламу на inspired? Ціни ви там залупили такі що дай дорогу! Що не знайшлося лохів для заробітку на прямі рекламі то вирішили заробити на лохах? Не пройде! Люди не ведіться! Після таких тренінгів ви отримаєте лише відчуття що на вас заробили бабки і вам після цього ще менше захочеться створювати блог. Це банальна лохотронська схема!Шановні читачі, запам’ятайте що такі тренінги це творіння євреїв які вдаються до різноманітних схем заробітку на довірливих громадянах. Не знають вони ніяких секретів розкрутки та розвитку блогів, цих секретів просто не існує. Короче мій висновок такий – жиди в інтернеті процвітають. Усім папа, до побачення.

Чер 25 2012
 

Нещодавно брав участь в палкій дискусії з українським “блогером” під ніком “електрочанйик”. Цікаве заняття я вам скажу), такого тупого співрозмовника в мене давно вже не було. Ну наприклад, на слова “в україні блогосфери немає а в росії вона є”, він відповів “ти москаль або рагуль”. Як бачите логіка залізно бетонна, одразу відчувається львівський гіпертрофований націоналізм. Ну як можна було зробити такий висновок? Якщо слідувати такій логіці, то на слова що в Україна немає свого морського флоту, можна також почути у відповідь -”ти москаль або рагуль”.

Наша дискусія була лише на початку свого розвитку, ми дуже швидко перейшли до словесних образ, я ж не міг стерпіти як всілякі неадеквати будуть мене напряму ображати називаючи москалем. Наступний перл цього чайника бути таким : “Звичайно, ти не філософтвуєш бо ти цього навіть вимовити не можеш”. Я так зрозумів що це речення планувалося як ацкий жарт, він думав що після прочитиання цих “мега дотепних” слів усі будуть сміятися. Курва мать, ну як можна так примітивно жартувати? “вимовити не можеш” це просто жарт на рівні дитячого садочку. Я одразу порадив свому жопоненту потренуватися і подивитися хоча би камеді клаб для натхнення.

Наступний “мега жарт” був такий : “Ти вже сємки в сторону відставив?)”. Невже можна подумати що це смішно? Тарасику, в такому солідному віці вже непристойно так примітивно жартувати. Ну які сємки і до чого вони тут взагалі? Навіть символ правої дужки “)” не перетворив це речення на жарт. Може треба було кілька дужок поставити? Ви знаєте, спочатку я ввжав його євреєм але тепер почав сумніватися, євреї вміють жартувати. В мене на вулиці про таких казали : “мама в дитинстві 2 рази підкинула і 1 раз зловила”. Звичайно що я порадив опоненту почитати хоча би анекдоти, щоб вивчити елементарні жарти. В кінці кінців, можна було щось скопіпастити в інтернеті замість того щоб вичавлювати з себе ці тупі речення.

Все закінчилося тим, що автор блогу в якому ми спілкувалися, просто почистив коментарі від наших перлів. Хочу сказати що мені дуже сподобалося спілкуватися з Тарасиком, навіть настрій піднявся на деякий час, як кажуть в народі – Тарасик жгі єщо. Хотів би продовжити “філософію” з тарасиком але не знаю чи випаде ще такий шанс.

Тарасик жгі єщо!

Чер 23 2012
 

Відомий інтернет троль, Анатолій Васерман, ризикує втратити першість серед найабсурдніших “геніїв” московської пропаганди.

Анатолий «Онотоле» Вассерман – украинский подданный, журналист, атеист, совок, поцґеот, научный фрик и беззлобный тролль, бездонная копилка сведений разного уровня полезности, проворный жонглёр словесами. Отличается необычной внешностью и множеством экстравагантных привычек, а точнее, идиосинкразий.

За часи своєї активності в інтернеті, онотоле зумів проявити себе як видатного українофоба, відбілювача та пропагандиста російської імперської ідеології. Я не сперечаюся що цей мішок з інформацією насправді багато прочитав книжок, тільки виникає запитання як він міг стати таким лайном? Ось наприклад його словесні перли про українську мову.


Нещодавно я помітив іншого, вже російського пропагандиста русского міра і реального конкурента для Онотоле. Його звати Іван Дугін, професор філософії. Цей фрукт не просто косить під розумного, він рельано вважається серйозним професором філософії і навіть працює викладачем в якомусь університеті. Його “любов” до України можна відчути з насутпного відео


На мою думку, чим більше таких клоунів тим краще консолідується український народ. Просто огидно слухати таке лайно по відношенню до всього українського і чим більше тебе обливають лайном тим більше хочеться опиратися цій пропаганді. Хай живе незалежна Україна від Криму до Карпат через Донбас.

Тупость

Чер 22 2012
 

Спеціально прокинувся серед ночі щоб написати цей пост. Хочу висловити свої думки на рахунок української блогосфери.

В моєму розумінні блогосфера – це сукупність блогів які доносять певну інформацію до своїх читачів. Читачі у блогосфері являються невід’ємною її ознакою, тому блогосфера без читачів це не блогосфера. Також читачі активно коментують блоги висловлюючи свою думку щодо опублікованих постів і тим самим утворюють повноцінну та гармонійну систему. В результаті такої взаємодії, утворюються певна культура яка подає блогосферу як альтернативне джерело інформації для суспільства.

Блогосфера в Україні

Українська блогосфера не дотягує до того щоб назвати її блогосферою. Це обумовлено рядом очевидних причин. Першою і головною причиною є відсутність блогокультури. Наше суспільство ще не сприймає блоги як альтернативне джерело інформації, і в цьому головна проблема. Виходячи з цієї ситуації блоги взагалі не є затребуваними і існують не тому що вони потрібні а тому що хтось захотів погратися в блогера.
Я вірю що з часом у нас сформується справжня блогокультура і люди підуть в блогосферу щоб стати активними її учасниками. На даному етапі я не можу назвати нашу блогосферу повноцінною, і це буде тривати до тих пір поки одні блогери коментують інших бо більше нікому коментувати.

Немає ніякого сенсу в блогосфері, якщо вона існує поза увагою людей. Можна довго думати чому склалося саме така ситуація з українськими блогами, але я більше схиляюся до однієї думки. Мені здається що українська блогосфера одразу почала розвиватися в тупиковому напрямку.Наші блоги не мали стадії коли вони були інтернет щоденниками, вони одразу почали з тої стадії коли блоги в усьому світі перетворилися в інструмент просування товарів та послуг в потребах бізнесу. Замість авторів , в блогосферу прийшли армії оптимізаторів які одразу почали війну за живого користувача. Ми успадкували від цивілізованого світу лише той вид блогів, які створюються для заробітку або виконуються роль онлайн представництва бізнесу. На мою думку це приречений вид блогів і він не має шансів на розвиток. Якщо ми будемо називати такі блоги блогосферою, то ми просто будемо займатися підміною понять.

Чи насправді все так погано?

Погано. Все насправді погано і ви можете самі переконатися в цьому увійшовши у свій rss-рідер. Два роки тому я думав що дуже скоро в блогосферу прийдуть нові люди і нарешті інтернети наповняться цікавими публікаціями що будуть супроводжуватися жвавими обговореннями. Реальність виявилася такою, що крім того що в блогосферу майже не прийшли нові люди, ще й ті блоги які були зіпсувалися а багато взагалі повмирало. Хоча якщо поглянути з іншої точки зору, криза може дати свої плоди. Якщо порівняти блогосферу з літературою, то найкращі твори виникають в період кризи. Можливо на справді треба очікувати появи нових лиць, які будуть формувати справжню блогосферу та блогокультуру.

Чер 21 2012
 

Чим більше цікавишся можливістю заробляти гроші в інтернеті, тим більше відкриваєш для себе нових нюансів. Зазвичай на блогах манімейкерів не прийнято писати про труднощі з якими можна зіткнутися в процесі монетизації сайтів. Під манімейкерством я буду вважати заробіток на сайтах, інші види манімейкерства обговорювати не буду.

Якщо поглянути на заробіток на сайтах як на шлях самурая , то цей шлях можна умовно розділити на три стежини. Цими стежинами є: монетизація трафіку,  продаж посилань та контекстна реклама. Хочу зауважити що усі ці шляхи реальні і дають реальний заробіток. Ви можете обрати одразу усі способи але на мою суб’єктивну думку краще нішуватися і обирати найбільше підходящий для вас шлях.

Контекстна реклама

Грубо кажучи, контекстна реклама це автоматично згенеровані рекламні блоки з посиланнями на сайти рекламодавців. Ви створюєте тематичний сайт , ставите на ньому тематичну контекстну рекламу та отримуєте гроші за переходи користувачів за посиланнями у рекламних блоках . Головними критеріями успішного заробітку на контекстні рекламі є приваблива для рекламодавців тематика сайту і трафік. Зазвичай контекстною рекламою просувають конкретні товари та послуги,  і кінцева мета рекламодавців – реалізація цих товарів чи послуг. Ваш сайт повинен мати таку тематику, при якій контекстна реклама буде виглядати як продовження вашого сайту. Подумайте самі, якщо ваш блог сильно відірваний від реальності (блог про космос або підводні човни), навряд чи знайдуться рекламодавці які будуть пропонувати товари або послуги по тематиці вашого блогу. На виході ми можемо отримати цікавий і якісний сайт який зовсім не підходить для монетизації через контекстну рекламу. Крім правильно обраної тематики, потрібен трафік. Для нормального доходу потрібні кліки, і чим більша відвідуваність вашого сайту тим більше людей будуть переходити по рекламі. Не мрійте про високі доходи маючи відвідуваність сайту меншу ніж 1000 унікальних відвідувачів на добу. Я скажу більше, навіть 1000 мало, маю реальний приклад блогу жіночої тематики який дає з 1000 уніків в день всього лише 40 долларів на місяць. А тепер прикиньте чи зможете ви створити достатньо якісний і достатньо відвідуваний сайт для нормального заробітку на контекстні рекламі.

Продаж посилань

Посилання (гіперлінк, гіперпосилання, ссилка) – це своєрідна валюта яка визначає ранжування сайтів у пошукових системах. Система ранжування сайтів базується на кількості зовнішніх посилань що вказують на ваш сайт. Таким чином ви можете розміщувати на свому сайті платні посилання які будуть підвищувати траст іншим сайтам на які ці посилання ведуть. Чим вищими показниками ТИЦ та PR володіє ваш сайт, ти дорожче ви зможете продавати з нього посилання. Обираючи даний спосіб монетизації, можна не зосереджуватися на процесі створення та наповнення сайту, єдиний фактор який треба взяти до уваги це пузомірки. По суті, якщо сайт з точки зору користі для читача немає жодної цінності, він може бути непоганою площадкою для подажу посилань. Не будемо вникати в нюанси створення сайтів під даний вид монетизації а одразу перейдемо до неприємностей. По-перше, в біржах купівлі-продажу посилань існує не мала конкуренція, ваш сайт буде одним із тих хто пропонує розміщення платних посилань. Відповідно конкуренція може просто вибити ваш сайт з активного процесу монетизації і ви перейдете в стадію затяжної паузи коли не буде жодних заявок на розміщення посилань. По-друге, вас можуть неприємно вразити вимоги змінити текст на сторінці вашого сайту на вимогу оптимізатора. Це може бути зміна заголовку сторінки або оточення посилання словами які не вписуються в тематику сторінки. В результаті сайт поступово наповнюється шматками контенту які не вписуються в загальну тематику сайту. Окрім згаданих недоліків, при надто активному продаванні посилань існує ризик отримати санкції від пошукових систем які будуть виражені у зниженні показників ТИЦ та PR  а також позицій у пошуковиках. На жаль, до цього способу монетизації вдається багато блогерів які не можуть отримувати прибуток від блогу іншим способом. Таким чином блог може втратити довіру постійних читачів а це для блогу явно не на користь.

Монетизація трафіку

Практично усі великі портали, з великою кількістю трафіку, заробляють продаючи свій трафік. Це може бути автоматичне перенаправлення користувача на сайт рекламодавця або розміщення на сайті привабливої реклами яка має високий CTR. Тізерна реклама зустрічається майже на усіх розважальних порталах і тізери вже давно стали нормою для таких сайтів. Наповненням порталів зазвичай займається багато людей і за рахунок цього вони дуже швидко нарощують контент який в свою чергу дозволяє отримувати багато трафіку. Портал з відвідуваністю 100 000 унікальних користувачів, може заробляти на трафіку 500 доларів в день, погодьтесь що це досить непоганий результат.  Таким чином ми бачимо що монетизація трафіку може давати чудовий дохід але тут також існує ряд недоліків. Майже неможливо самотушки створити сайт з відвідуваністю 100 000 хостів на добу, тому потрібно бути реалістом і розраховувати на діапазон 1000 – 10 000 унікальних відвідувачів.  Я скажу більше, отримати 1000 хостів в день також досить складно і за статистикою тільки 10% відсотків сайтів в інтернеті мають відвідуваність понад 1000 хостів на добу.

Виходячи із моїх суб’єктивних оглядів, ви можете зробити для себе висновок про те який спосіб монетизації обирати. В інтернеті немає легких грошей, будь-який спосіб заробітку потребує докладання зусиль. Метою цього посту було розвіяти фантазії щодо легких грошей в інтернеті.


Чер 18 2012
 

У назві мого блогу сказано що окрім програмування цей блог про спорт. Справа в тому що 5 років тому я був заядлим спротсменом і мав конкретні плани щодо спортивної кар’єри. В 19 років я почав займатися паверліфтингом і за перший рік занять в мене вже були непогані результати. Власна вага виросла від 82 до 90 кг якісного м’яса а силові показники також виросли майже вдвіччі. Коли створював блог то сподівався що буду писати про свої спортивні досягнення та змагання. В 21 рік я виконав норматив кандидата в майстри спорту україни з паверліфтингу.

Пауерліфтинґ або паверліфтинґ (англ. powerlifting: power — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Паверліфтинґ, також називають силовим триборством. Пов’язано це з тим, що в якості змагальних дисциплін в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги – які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.


   

Ось так я виглядав у найкращі спортивні формі

я в найкращі спортивні формі (вага 95 кг)

я в найкращі спортивні формі (вага 95 кг)

Ви не повірите, але я тоді навіть подумати не міг що колись буду вести блог і займатися програмуванням. Життя моє зробило крутий поворот і сьогодні від спортсмена залишилися лише спогади. Я переїхав жити в інше місто, в новому місті не було необхідних умов для нормальних занять паверліфтингом і я фактично припинив готуватися до змагань і брати в них участь.

Я спеціально написав цей пост для того щоб люди котрі читають мій блог зрозуміли чому я його так назвав. Не дивлячись на те що я вже не займаюся професійно спортом, я продовжую вести здоровий спосіб життя і ходжу на турнік та бруси постійно.

Після того як закинув паверліфтинг, в мене була досить затяжна депресія, здавалося що жодне заняття в світі не дасть такого задоволення як спорт. Сьогодні я вже по іншому ставлюся до спорту і вважаю що на одному спорті світ клином не зійшовся. Ось така історія.
Для тих, хто думає вголос, світ повний телепатів. Саме так вважає автор цікавого блогу під назвою Думки вголос . На сторінках блогу ви знайдете чимало корисних матеріалів на тему програмування у LabVIEW а також зможете розділити авторський погляд на блогосферу та заробіток в інтернеті.