Сер 31 2010
 

Плагін Page Numbers дозволяє замінити стандартну навігацію по блогу на таку:

Для встановлення плагіну потрібно закачати його в папку /wp-content/plugins після чого активувати в адмін панелі у вкладці Плагіни . Якщо ви це зробили то вам залишилося тільки увійти в пункт Редактор у вкладці Дизайн та знайти в файлі шаблону archive.php або index.php (в залежності від встановленої у вас теми) такі рядки1
2

<div class=”alignleft”><?php next_posts_link(‘&laquo; Старые записи’) ?></div>
<div class=”alignright”><?php previous_posts_link(‘Новые записи &raquo;’) ?></div>


замінюємо на1<?php

 

if(function_exists('wp_page_numbers'))

 

{

wp_page_numbers

();}

 

?>
Тільки не копіюйте цей рядок звідси а наберіть його вручну. При копіюванні символ ” ” може замінитися на символ ” ` “, що призведе до непрацездатності плагіну!!!
Плагін має 5 стилів які можна встановити у пункті Page Numbers вкладка Опції .

Скачати плагін можна тут – Скачати

Сер 31 2010
 

Сьогодні дивився фільм “Вогнем і мечем” який мене наштовхнув на роздуми про ту, давню Україну між трьома вогнями, Російською імперією, Ханським кримом на півдні, і Речі Посполитою на заході. У такій, ситуації Україна мала вкрай мало шансів на незалежне життя. Кому була потрібна ще одна сильна держава? Вона нікому не була потрібна.

А кому зараз в сучасному світі потрібна сильна держава в центрі Європи? Я думаю нікому. Таке враження що Україна, виконує роль боксерської груші, яку товчуть зі всіх боків а вона все висить і не падає, лише відбивається туди-сюди.

А так чомусь хочеться пожити в сильні Україні! Хочеться відчути себе громадянином сильної розвинутої держави. Скільки крові пролито, за бажання відчути себе не брудним холопом під царським копитом а славним українцем.

Скільки розмов чуємо, про сильну націю, про національну ідею, але де вона та нація?…