Тра 14 2013
 

Нас привезли туди старим автобусом. Двохповерховий ресторан розташувався поблизу річки Десна яка на той момент вийшла з берегів і розлилась утворивши острови на одному із яких і був ресторан.  Незнайомі люди зустрілися вперше і одразу почало відбуватися дійство. Спеціально запрошені організатори розділили нас на 4 команди на основі довільно вибраних папірців на якому був написаний номер команди. Мені попалася 4-та. Одразу з перших кроків я не вшарив що потрібно швидко кудись йти і типово для мене відстав і загубив свою команду. От якби я тоді тільки знав що не потрібно її шукати і краще потусити одному. Коли я зайшов у кімнату, гламурний хлопець із глянцевими зубами просив команду по черзі корчити пику і неприродньо посміхатися. Напевно від думав що від таких речей люди розважаються і усім одразу стане весело. Але ж я не бухаю! Мене не розважило дане заняття і я нагло покинув кімнату та команду. Просидів майже весь коропоратив на вулиці під атакою голодних комарів.

Вечір розпочався виступом “команд”. Люди вдавали що їм весело бо боялися несподобатись керівництву. А я мастив! Пішли в сраку! Я не збираюся брати участі в концерті/цирку/шоу уродів (потрібне підкреслити) для керівництва…

Тра 13 2013
 

Компанія у якій я працюю вже 9 місяців може запропонувати роботу для програміста у Києві. Працюємо в основному у вебі. Одним із основних напрямків є розробка та підтримка проектів на Magento. Робота з Magento це не просто заробляння грошей, це чудовий шанс “прокачати” свої професійні навички і здобути нові знання. Головними вимогами є любити програмування і мати бажання працювати у цій сфері.  За детальною інформацією звертайтеся до мене у скайп patron191086 , або пишіть на емейл   patron191086@ukr.net.

 

Бер 05 2013
 

Хочу розказати про свою роботу. Вже 6 місяців як я поповнив ряди офісного планктону, тепер я щодня споживаю халявну каву з автомату і печеньки. Печеньки дешеві але усвідомлюючи їхню халявність хочеться жерти їх щоб задовільнити свій ментальний потяг до халяви як справжнього українця.

Моя фірма окрім заробітньої плати наймає 2-ох викладачів щоб вчити нас англійської, а також фірма виділяє мені гроші на місячний абонемент в тренажерний зал. Не робота а казка. Інколи помічаю за собою дивну річ, приходжу на роботу і хочеться працювати. Я сам себе вважав халявщиком хоча зараз сумніваюся в цьому.

Рівень

Доводилося працювати з інтернет магазинами де щодня замовлень на кілька тисяч доларів. Я працюю в аутсортингу і усі клієнти з США. Один раз я по неуважності скинув налаштування платіжних методів на робочому сайті, через що сайт не міг приймати замовлення. На диво мені за це нічого не було, лише зауваження щоб був уважним.

Сиджу на супорті а хочеться в розробку

Працюю на екстренному супорті сайтів на Magento. В екстренному режимі фіксю баги і фірма отримує за це бабки. Година моєї роботи коштує 90 доларів, я маю на увазі що фірма бере стільки а не я отримую. Сьогодні і вчора я займався сайтом на якому набрав 11 годин роботи, тепер клієнт заплатить ~1000 доларів. Години ставлю сам, скільки поставлю стільки і будуть платити.

Репутація вище всього

Мені подобається політика нашої фірми. Коли ми не встигаємо надати послугу клієнту в обіцяний термін – ми надаємо її безкоштовно. Я був здивований коли перший раз про це взнав, таке можливе лише в США)

Ряди поповнюють молоді

Майже щодня хтось сидить на співбесіді, навіть сьогодні були. В лютому місяці взяли 2-ох новеньких, тепер мені доводиться одного вчити.

Коло тероріта, бумбуру бум бум, буруру, бум бурубум бум, буруру

Лют 06 2013
 

Якщо ти не хочеш саморозвиватися, ми прийдемо до тебе і все одно саморозвинемо тебе. Саме так я розумію поведінку Адептів від саморозвитку під керівництвом Ореста Зуба, він же пророк і єдине джерело віри для своїх послідовників.
Мене завжди цікавило звідки в людини стільки зла береться в середині? Звідки така ненависть до оточуючих? Це ж за яких тупаків треба тримати своїх друзів щоб схиляти їх до подібних вчинків? partnerstvo

“Я помічник Ореста Зуба”

Це просто піздєц, це вища форма деградації і втрати самоповаги. Люди схаменіться, немає жодних експертів по саморозвитку, краще подумайте об’єктивно і подивіться на ситуацію з боку. Він полюбляє подорожувати, і йому банально потрібні гроші (він ж не може працювати на звичайній роботі бо немає можливості поєднувати це з подорожами). Орест – ти аферист тунеятець, досить будувати свої провальні піраміди, заводи стоять – йди на роботу! Ви просто для нього лише вівцеподібні істоти які є джерелом прибутку.Січ 28 2013
 
На відео спортсмен розбиває вщент майже усі висловлювання телевізійників про спорт, стероїди, здоровий спосіб життя. Найбільше що мені сподобалося із його слів це наступне:
Телевізійник – Россию охватила фитнес лихорадка
Спортсмен – Что за чушь? Какая нафиг фитнес лихорадка? Россию охватывает алкогольная никотиновая чума! Рождаемость падает, дети бухают, армия в жопе. Наркота продаеться на каждом углу. По СМИ пропанадируеться пидерство и ложные ценности растленния морального и физического, либеральные уроды несут хуйню со всех экранов. Если бы Россию охватила фитенс лихорадка то у нас небыло бы такой статистики по смертности и преступлениям из-за бухла.
Телевізійник – Девушки стремяться к заветным 90-60-90 а мужчины усиленно накачивают мышцы.
Спортсмен – Тех кто усиленно накачивает мышцы единицы, и из-за таких вот передачек они подвергаються негативному влиянию общественности. Здоровый образ жизни воспринимаеться как девиация , тобто відхилення. Здоровый образ жизни в России єто секта где каждый ее участник держиться вопреки давлению со стороны окружающих.

Коментар з ютуба (сарказм/троллінг):

Согласен, страну охватила фитнес лихорадка. Спортсмены задрали, у меня весь подъезд обосран (это от повышенного потребления БЖУ) везде валяются шприцы (проклятые астероиды), здоровенные парни весом в 50 кг и исколотыми руками вяло и заторможено бродят подгоняемые ветром (наверно, с тренировки уставшие). В алко магазинах полки ломятся от спортивного питания. Молодежь хреначит ягуары ( это для скоростно-силовых видов спорта)… вообщем, спортсмены задрали

Січ 25 2013
 

Я хоч сам не  гоцул але відчуваю неабиякі емоції при прослуховуванні гуцульської музики. Як увімкну якусь доріжку і душа починає радіти та серце наповнюється народною душою.

Приїхавши в Київ починаєш гостріше відчувати усі національні проблеми і виникає якесь бажання пізнати культуру свого народу бо відчувається велика нестача цього у великому місті. Я сам з Тернопільщини і в дитинстві не раз бував на українських танцях, сільських празниках та інших урочистостях. Але тільки тепер, після 2 років у Києві я зрозумів важливість розуміння культури свого народу.

Сьогодні я переслухав багато троїстих пісень, а від деяких просто мурашки йшли по тілу. Декотрі пісні відверто смішні як ось це “Розкудряві Москалі” а деякі досить такі філософські наприклад як “Скрипка би не грала”.

В мене зараз відросли трохи коси і я хочу постригтися так щоб був оселедець. А ще мені вишивають руками сорочку, скоро вона буде готова. Незнаю чи буду я у ній ходити але скоріше всього що буду.

Скрипка би не грала, якби не той смичок, чоловік би жону не бив чоловік би жону не бив якби не язичок.


Ще одна народнаСіч 18 2013
 

Так сталося в нашій країні і в наш час що людям сповідуючим тверезий спосіб життя потрібно частенько переживати незручні моменти коли тебе запитують: “а чево ты не пьеш?”, “а чого ти не п’єш”, “а може пиво?”, “а може вино?”, “давай за компанію”, “ти мене уважаєш?”.

Ви що думаєте що мене лякає втрата фізичного здоров’я від вживання алкоголю? Я і так втрачаю напевне більше здоров’я проводячи по 12 годин за комп’ютером, мене лякає втрата розуму.  Я не намагаюся вчити інших бо розумію що дорослим людям вже нічого не втовкмачиш. Горілка сильніша за людину, це я зрозумів кілька років тому.

Не варто боротися з алкоголізмом, це те саме що боротися з почуттям голоду або стримування від сексу коли біля тебе гола дівчина. Алкоголь виробляє психологічну залежність яка настільки сильна що стає вже як не залежність а нормальна потреба по дефолту.

Якщо вам пощастило зрозуміти що вживання алкоголю насправді ніяка не традиція і не обов’язок то бережіть це розуміння на протязі усього життя. Бажаю вам успіху і витримати усі випробування у цьому житті.

Пийте горілку та розслабляйтеся, не слухайте тих хто сповідує тверезість, все одно живемо один раз тож треба як слід відірватися у цьому житті. Горілка це не наркотик, це просто один із способів розслаблення, а ще якщо згадати ваше важке дитинство то ви і справді маєте право побухати у якості відплати за втрачене майбутнє.

Помстіться своїм батькам! Для чого вони вас народили? Щоб ви мучилися? Пий бо живеш один раз, коли пяний то і справді легше говорити з дівчатами. Легше знайомитися з дівчатами, легше вставити свій член під час першого сексу з нею.  Пий щоб стало весело, ті хто не п’ють будуть ходити з тупими пиками все життя а ти будеш по справжньому торчати і відриватися.

Коли я не пив у мене не було друзів. Тепер вони є. Насправді горілка зближує людей та робить їх друзями. Тепер вони до мене телефонують кожного четверга щоб домовитися про вечір у п’ятницю. Ми гарно проводимо час, мені так весело. Коли тверезий то мені не дуже весело, я так чекаю на п’ятницю щоб розслабитися. Я давно не трахався, мені хочеться розслабитися.

Мене на роботі лошать. Не піднімають зарплату і не дають розвиватися. Вони у всьому винні, поганці такі. Але що я їм зроблю? Я ж сором’язливий лох який відкриває пащеку лише коли кричить на свою матір. Краще вип’ю щоб заспокоїтися, вони ж нерозуміють моїх проблем а ще й до того мені соромно про це признаватися.  Добре що є горілка бо життя виявилося не таким приємним як би мені хотілося. Чому люди не такі як я? Чому у них стільки недоліків? Приходиться миритися з цим хоча це важко, добре що в п’ятницю знову підемо в “Три дубки”.

Ми не бухаємо, ми просто ходимо в кафе посидіти з друзями. Але треба випити що не соромно було перед іншими в кафе. Вони ж дивляться!!! Що ми будемо як лохи просто спілкуватися?

Горілка не шкодить здоров’ю. Це все заздрість говорить в людях, у них просто нема нармальної кампанії щоб випити от вони і виправдовуються. Як добре що в мене є друзі)))

Краще бути баптистом ніж таким як на відео!

Гру 02 2012
 

Я майже нічого не заробив в інтернеті за осінь. Проблема навіть не в тому що в мене мало було часу, проблема в тому що дохід на тізерках впав. В кінці листопада ситуація почала покращуватися але я ще не вийшов на той рівень який у мене був літом. Літом я вже мав на двох сайтах 700 гривень в місяць. Так звичайно, це копійки у наш час але для мене це не просто заробіток грошей, це хоббі яке приносить мені задоволення як процес!

Так що якщо ви ще не забили великий болт на заробіток в інтернеті – зробіть це. Залиште манімейкерство таким маньякам як я. Краще підіть з друзями на пиво і не витрачайте час на онлайн заробітки.

великий болт

великий болт

Можливо я відкрию інтернет магазин і буду продавати стоковий одяг з надписом “Укроблог – блог програміста, спортсмена, про програмування, інтернет, спорт, манімейкерство, сео, заробіток в інтернеті та здоровий спосіб життя після випитих 5 чашок кави за день”. Ви напевне в шоці від назви мого блогу, не дивуйтеся, я сам в шоці від неї.

Ну все мультіки, пака.

 

Гру 02 2012
 

Ще недавно прогримів шаленими успіхами попередній фільм про Бетвена, і здавалося б що вже карще за попередній фільм зробити щось важко. Останній фільм про Бетвена порадував мене досить сильно, я навіть не чекав що буде щось цікаве без Хіта Леджера, але не так сі стало як сі гадало.

Нехай розгориться полум’я!

А ви вже запалили полум’я? О так, я вже його запалив одразу після перегляду останньої кінокартини з Бетвеном. Мені дуже сі сподобало як грає той хлоп терорист в масці. Бейн і справді дуже круий і брутальний, його одяг та поведінка і справді справляє враження крутого чувака.

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 38

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 39

Ідея

Десь глибоко під землею, працюють люди які були викинуті на смітник суспільства. Вони там знайшли собі роботу, а найголовніше – вони знайшли лідера. Терорист Бейн усіх лякає своєю крутизною і це викликає повагу. Він нещадно розбиває літак із своїми ж людьми щоб показати свою безсердечність. Що може бути більшим мотивом для повернення Бетвена? Правильно, Бетвен підрехтовує свої кволі коліна і повертається на сторожу готема.

Бойова баба подружка Бетвена

Ну як же без мужніх баб у новому фільмі? Бойова баба відлупашила Брюса Вейна у нього вдома і вискочила через вікно укравши цьоціне намисто. Вкрала намисто і щей шантажувати почала, сказала що віддасть якщо Бетвен допоможе їй стерти усю інформацію про неї із усіх баз даних. Бетвен взяв бойову бабу і вони удвох розпочали боротьбу проти терориста Бейна – мужнього хлопа із накачаною спиною.

Техніка

Бетвен вже не просто їздив на своєму мопеді, він ще й літав на літаючих супермашинах. Його компанія розробила ці машини на всякий випадок, і цей випадок настав. Добре що Морган Фріман ще грав у цьому фільмі, мені дуже подобається це актор.

Перша зустріч з Бейном

Коли Бетвен перший раз зобачив Бейна, він накинувся на нього щоб набити йому писок. Бейн був готовий до цього і відфігачив Бетвена по повній програмі. Він закрив Бетвена у страшній тюрмі із якої неможливо вийти. Бетвен був слабий і змушений був лежати в тій без шансів на спасіння. Добре що до нього повернулися сили і він з неймовірною силою волі зміг вибратися із тієї ями.

Підрив футбольного поля

Дуже крута сцена із підривом футбольного поля. Класні спецефекти роблять свою роботу.

Той футболіст навіть не видів що поле вже зривається. Він просто біг а потім коли обернувся то просто прозрів наче вкопаний.

Бетвен віджимався від підлоги і знову став сильним

Бетвен старанно тренувався коли сидів у тюрмій-пещері-ямі. Він купу раз віджимався від підлоги і відчув у собі сили натовкти писок Бейну. Коли Бейн спровокував сутички його людей із міліцією Готема, Бетвен вже був на місці. Він напав на Бейна з несамовитою силою і дав йому такого тягла що той аж незнав куди тікати.

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 36

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 51

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 64

Конклюжн

Не дивно що в кінці фільму розкрилися несподівані моменти типу зради своїх, та змови з Бейном. Бейн виявився просто виконавцем плану, справжнім його ідеологом була та дівка до котрої Брюс Вейн приставав ще в попередньому фільмі. Добре що Бетвен дуже хитрий і знову вийшов сухим із води. Він врятувався від смерті і одночасно зімітував власну смерть щоб почати життя з чистого листка так як я колись. Все допобачення мультіки, до нових зустрічей!

Темний лицар: Відродження легенди (The Dark Knight Rises) 2012 27

Качай фільми про Бетмена і не тільки з торентів на моєму сайті.