Василь з України

Чер 15 2013
 

Я сам  здивований але вже 9 місяців працюю і ще не розчарувався у  команії в котрій працюю. Так, інколи проводять жахливі коропоративи які я намагаюся не змішувати із загальнми робочими процесами і відношу їх до “умовно необхідних ритуалів”. Так, є ще інші мінуси але вони усі в сукупності не визначають відношення до роботи взагалі. Так от, працюю я як вже казав у команії що спеціалізується на платформі Magento а також впроваджує нову популярну в Америці єкомерс платформу під назвою Demandware .

Для того щоб реалізувати зростаючу кількість проектів по Demandware, у нас взяли 2 додаткових девелоперів. Взагалі фішка Demandware у тому що це платформа яка окрім самого API для створення аплікешниів забезпечує клієнтів своїми серверами.  Розробка сайту на Demandware означає що сайт ви будете робити одразу на серверах Demandware і нічого локально ви впринципі робити не можете. Розробка полягає у використанні спеціального Demandware API за межі якого ви вийти не можете (тобто використовуєте наперед створенний набір функцій) і реалізацію API функцій ви також змінювати не можете.

Окрім Magento та Demandware є ще кілька проектів які ми ведемо на інших технологіях. Особисто мені пощастило попрацювати   на проекті на ASP.NET. Прийшлося у екстренному режимі вчити ASP.NET (VB+Framework), MSSQL, CrystallReports а також звикати до “приколів” вебсервера IIS. Впринципі проектом я задоволений .

SoundBoarding  це практика коли один розробник вигадує завдання для іншого і в подальшому оцінює виконання цього завдання і може  вимагати доробити завдання якщо вважає його не виконаним. Як показує західний досвід (у мене також є колеги на заході, не лише у Тараса вони є) ця практика являється дуже ефективною у плані покращення якості коду. На даний момент я вже виконав своє завдання по SoundBoarding  і очікую коли інші закінчать щоб дізнатися загальну думку колективу з цього питання. Цікаво наскільки це повпливає на колектив. На даний момент є люди які навіть не починали вигадувати задачі іншим я вже не кажу про те щоб розв’язувати.

А які способи підвищення кваліфікації використовують у вас на роботі?

Чер 02 2013
 

Пам’ять з точки зору процесора являє собою послідовність байт, кожному з яких присвоєно унікальний адрес. Він може приймати значення від 0 до 2 32 -1 (4 GB). Програми ж можуть працювати з пам’яттю як з одним безперервним масивом (модель пам’яті flat) або як з кількома масивами/сегментами (сегментовані моделі пам’яті). У другому випадку для завдання адреси будь-якого байту потрібно два числа – адресу початку масиву і зміщення шуканого байту відносно адресу початку масиву. Крім основної пам’яті програми можуть використовувати регістри – спеціальні комірки пам’яті, розташовані фізично всередині процесора, доступ до яких здійснюється не за адресами, а по іменах.

Тра 14 2013
 

Нас привезли туди старим автобусом. Двохповерховий ресторан розташувався поблизу річки Десна яка на той момент вийшла з берегів і розлилась утворивши острови на одному із яких і був ресторан.  Незнайомі люди зустрілися вперше і одразу почало відбуватися дійство. Спеціально запрошені організатори розділили нас на 4 команди на основі довільно вибраних папірців на якому був написаний номер команди. Мені попалася 4-та. Одразу з перших кроків я не вшарив що потрібно швидко кудись йти і типово для мене відстав і загубив свою команду. От якби я тоді тільки знав що не потрібно її шукати і краще потусити одному. Коли я зайшов у кімнату, гламурний хлопець із глянцевими зубами просив команду по черзі корчити пику і неприродньо посміхатися. Напевно від думав що від таких речей люди розважаються і усім одразу стане весело. Але ж я не бухаю! Мене не розважило дане заняття і я нагло покинув кімнату та команду. Просидів майже весь коропоратив на вулиці під атакою голодних комарів.

Вечір розпочався виступом “команд”. Люди вдавали що їм весело бо боялися несподобатись керівництву. А я мастив! Пішли в сраку! Я не збираюся брати участі в концерті/цирку/шоу уродів (потрібне підкреслити) для керівництва…

Тра 13 2013
 

Компанія у якій я працюю вже 9 місяців може запропонувати роботу для програміста у Києві. Працюємо в основному у вебі. Одним із основних напрямків є розробка та підтримка проектів на Magento. Робота з Magento це не просто заробляння грошей, це чудовий шанс “прокачати” свої професійні навички і здобути нові знання. Головними вимогами є любити програмування і мати бажання працювати у цій сфері.  За детальною інформацією звертайтеся до мене у скайп patron191086 , або пишіть на емейл   patron191086@ukr.net.

 

Тра 02 2013
 

Щойно зіткнувся з черговою дивною поведінкою браузера IE 9. Не дивлячись на те що в офіційні документації вказано що він підтримує цей метод, у мене він видавав помилку що такий метод undefined, тобто він його не знає. Наступна функція яку я запозичив і трішки модифікував шукає в групі тегів (group) або серед усіх елементів елементи з потрібним класом та повертає масив з найденими елементами. Ось до таких грубих методів пошуку доводиться вдаватися приборкуючи браузер IE.
function getByClass(className, group) {
    group = typeof group !== 'undefined' ? group : '*';
    var children = document.getElementsByTagName(group) || document.all;
    var i = children.length, e = [];
    while (i--) {
      var classNames = children[i].className.split(' ');
      var j = classNames.length;
      while (j--) {
        if (classNames[j] == className) {
          e.push(children[i]);
          break;
        }
      }
    }
    return e;
  }Бер 05 2013
 

Хочу розказати про свою роботу. Вже 6 місяців як я поповнив ряди офісного планктону, тепер я щодня споживаю халявну каву з автомату і печеньки. Печеньки дешеві але усвідомлюючи їхню халявність хочеться жерти їх щоб задовільнити свій ментальний потяг до халяви як справжнього українця.

Моя фірма окрім заробітньої плати наймає 2-ох викладачів щоб вчити нас англійської, а також фірма виділяє мені гроші на місячний абонемент в тренажерний зал. Не робота а казка. Інколи помічаю за собою дивну річ, приходжу на роботу і хочеться працювати. Я сам себе вважав халявщиком хоча зараз сумніваюся в цьому.

Рівень

Доводилося працювати з інтернет магазинами де щодня замовлень на кілька тисяч доларів. Я працюю в аутсортингу і усі клієнти з США. Один раз я по неуважності скинув налаштування платіжних методів на робочому сайті, через що сайт не міг приймати замовлення. На диво мені за це нічого не було, лише зауваження щоб був уважним.

Сиджу на супорті а хочеться в розробку

Працюю на екстренному супорті сайтів на Magento. В екстренному режимі фіксю баги і фірма отримує за це бабки. Година моєї роботи коштує 90 доларів, я маю на увазі що фірма бере стільки а не я отримую. Сьогодні і вчора я займався сайтом на якому набрав 11 годин роботи, тепер клієнт заплатить ~1000 доларів. Години ставлю сам, скільки поставлю стільки і будуть платити.

Репутація вище всього

Мені подобається політика нашої фірми. Коли ми не встигаємо надати послугу клієнту в обіцяний термін – ми надаємо її безкоштовно. Я був здивований коли перший раз про це взнав, таке можливе лише в США)

Ряди поповнюють молоді

Майже щодня хтось сидить на співбесіді, навіть сьогодні були. В лютому місяці взяли 2-ох новеньких, тепер мені доводиться одного вчити.

Коло тероріта, бумбуру бум бум, буруру, бум бурубум бум, буруру

Лют 06 2013
 

Якщо ти не хочеш саморозвиватися, ми прийдемо до тебе і все одно саморозвинемо тебе. Саме так я розумію поведінку Адептів від саморозвитку під керівництвом Ореста Зуба, він же пророк і єдине джерело віри для своїх послідовників.
Мене завжди цікавило звідки в людини стільки зла береться в середині? Звідки така ненависть до оточуючих? Це ж за яких тупаків треба тримати своїх друзів щоб схиляти їх до подібних вчинків? partnerstvo

“Я помічник Ореста Зуба”

Це просто піздєц, це вища форма деградації і втрати самоповаги. Люди схаменіться, немає жодних експертів по саморозвитку, краще подумайте об’єктивно і подивіться на ситуацію з боку. Він полюбляє подорожувати, і йому банально потрібні гроші (він ж не може працювати на звичайній роботі бо немає можливості поєднувати це з подорожами). Орест – ти аферист тунеятець, досить будувати свої провальні піраміди, заводи стоять – йди на роботу! Ви просто для нього лише вівцеподібні істоти які є джерелом прибутку.Січ 28 2013
 
На відео спортсмен розбиває вщент майже усі висловлювання телевізійників про спорт, стероїди, здоровий спосіб життя. Найбільше що мені сподобалося із його слів це наступне:
Телевізійник – Россию охватила фитнес лихорадка
Спортсмен – Что за чушь? Какая нафиг фитнес лихорадка? Россию охватывает алкогольная никотиновая чума! Рождаемость падает, дети бухают, армия в жопе. Наркота продаеться на каждом углу. По СМИ пропанадируеться пидерство и ложные ценности растленния морального и физического, либеральные уроды несут хуйню со всех экранов. Если бы Россию охватила фитенс лихорадка то у нас небыло бы такой статистики по смертности и преступлениям из-за бухла.
Телевізійник – Девушки стремяться к заветным 90-60-90 а мужчины усиленно накачивают мышцы.
Спортсмен – Тех кто усиленно накачивает мышцы единицы, и из-за таких вот передачек они подвергаються негативному влиянию общественности. Здоровый образ жизни воспринимаеться как девиация , тобто відхилення. Здоровый образ жизни в России єто секта где каждый ее участник держиться вопреки давлению со стороны окружающих.

Коментар з ютуба (сарказм/троллінг):

Согласен, страну охватила фитнес лихорадка. Спортсмены задрали, у меня весь подъезд обосран (это от повышенного потребления БЖУ) везде валяются шприцы (проклятые астероиды), здоровенные парни весом в 50 кг и исколотыми руками вяло и заторможено бродят подгоняемые ветром (наверно, с тренировки уставшие). В алко магазинах полки ломятся от спортивного питания. Молодежь хреначит ягуары ( это для скоростно-силовых видов спорта)… вообщем, спортсмены задрали

Січ 25 2013
 

Я хоч сам не  гоцул але відчуваю неабиякі емоції при прослуховуванні гуцульської музики. Як увімкну якусь доріжку і душа починає радіти та серце наповнюється народною душою.

Приїхавши в Київ починаєш гостріше відчувати усі національні проблеми і виникає якесь бажання пізнати культуру свого народу бо відчувається велика нестача цього у великому місті. Я сам з Тернопільщини і в дитинстві не раз бував на українських танцях, сільських празниках та інших урочистостях. Але тільки тепер, після 2 років у Києві я зрозумів важливість розуміння культури свого народу.

Сьогодні я переслухав багато троїстих пісень, а від деяких просто мурашки йшли по тілу. Декотрі пісні відверто смішні як ось це “Розкудряві Москалі” а деякі досить такі філософські наприклад як “Скрипка би не грала”.

В мене зараз відросли трохи коси і я хочу постригтися так щоб був оселедець. А ще мені вишивають руками сорочку, скоро вона буде готова. Незнаю чи буду я у ній ходити але скоріше всього що буду.

Скрипка би не грала, якби не той смичок, чоловік би жону не бив чоловік би жону не бив якби не язичок.


Ще одна народна